Vodič návesu

PARTL AD, s. r. o.

Miesto práce
Partizánska 67, 951 93 Topoľčianky, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na dlhodobú spoluprácu na TPP alebo živnosť.
Práca od pondelku do piatku, väčšinou Nemecko, Čechy, Švajčiarsko len pravidelné roboty do CH, vo švajci sa nenakladá. Víkendové odpočinky vždy doma.
Mzda vyplácaná vždy na čas, jazdí sa podľa zákona, zodpovedne, odstavuje sa na dvore firmy.
Plat na hodinu alebo na deň...ako vyhovuje. Dovolenka, vernostné paušálne príplatky.
Hľadáme vodiča z blízkeho okolia ZM.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Zodpovedný prístup k autu, tovaru, práci. Šoférska zručnosť. Pokojná povaha.

Dopravná spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou nákladnou dopravou vlastnými vozidlami od roku 1994.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3224934  Dátum zverejnenia: 25.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500