Tímlíder vo výrobe

VELUX - Partizánske Building Components-SK s.r.o.

Miesto práce
Malobielická, Partizánske
Termín nástupu
ihneď
1 156 EUR/mesiacod 1156€ mesačne (základný plat 985€ plus 10%mesačný bonus plus príspevok na dopravu do výšky 60€ a iné príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš zaujímavú prácu? Premýšľaš nad zmenou kariéry? Chceš vedieť aké je to pracovať vo VELUX tíme? TERAZ JE TEN SPRÁVNY ČAS. Poď s nami vyrábať strešné okná pre celý svet!

HĽADÁME TÍMLÍDRA do výroby!
Aká bude tvoja rola v našom tíme ?

- riadiť a viesť tím výrobných operátorov na pracovnej zmene
- zodpovedať za denne rozdelenie práce na oddelení
- zabezpečiť plnenie stanovených ukazovateľov výkonnosti, ich analýza a návrhy na zlepšenie
- motivovať tím výrobných operátorov k dosiahnutiu stanovených ukazovateľov výkonnosti
- vyberať ľudí do svojho tímu, plánovať a realizovať ich rozvoj
- zabezpečiť zaškolenie na pracovisku
- spracovávať dochádzku a podklady pre výpočet miezd pre svoj tím
- zodpovedať za dodržiavanie legislatívnych požiadaviek v oblasti bezpečnosti

Práca je v trojzmennej prevádzke.

Hľadáme tímlídra, ktorý je iniciatívny, má schopnosť motivovať a viesť svoj tím, je flexibilný, rád sa učí nové veci a má zodpovedný prístup k svojej práci.
Využi príležitosť a ozvi sa nám !

PREČO PRACOVAŤ U NÁS ?
- ponúkame pracovné miesto v stabilnej spoločnosti s viac ako 75 ročnou históriou
- sme viac ako 10 rokov na Slovensku ako výrobná spoločnosť
- kladieme vysoký dôraz na kultúru založenú na hodnotách, ktoré žijeme
- umožňujeme osobný ako aj profesijný rast, pre všetkých, ktorí sú ochotní prekročiť svoju komfortnú zónu

- koncoročný bonus do výšky mesačného platu
- bonus na dochádzanie do práce na mesačnej báze do 60€
- myslíme aj na tvoj dôchodok - doplnkové dôchodkové poistenie
- ponúkame príspevok na dovolenku
- zabezpečujeme teplú strava priamo v priestoroch závodu
- platené prestávky naviac
- sociálne aktivity pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- zľavy na nákup našich výrobkov
- práca s najmodernejšími technológiami
- práca v príjemnom, bezpečnom a čistom prostredí

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadosti, kontaktujeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

znalosť angličtiny výhodou

Partizánske Building Components - SK s.r.o. je výrobná spoločnosť, ktorá patrí do skupiny VELUX zaoberajúcou sa výrobou strešných okien, strešných výlezov a svetlovodov. Stabilné, príjemné a bezpečné pracovné prostredie, rozvoj zamestnancov, organizovanie športových, kultúrnych a sociálnych aktivít tvoria širokú škálu benefitov, ktoré spoločnosť ponúka. Spoločnosť je zároveň držiteľom certifikátov ISO 9001, ISO 18001 , ISO 14001 a ISO 50 001. Výrobný závod momentálne zamestnáva okolo 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4396463  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 156 EUR/mesiac