Operátor do výroby

VELUX - Partizánske Building Components-SK s.r.o.

Miesto práce
Malobielická 1/215, Partizánske
Termín nástupu
ihneď
898 EUR/mesiacNástupná mzda 898€ brutto vrátane 15% mesačného bonusu a príplatkov, ročný bonus, po skúšobnej dobe postup do vyššej triedy a iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu? Chceš vedieť aké je to pracovať vo VELUX tíme? TERAZ JE TEN SPRÁVNY ČAS. Hľadáme ľudí, ktorí sú šikovní, manuálne zruční a majú chuť pracovať. Poď s nami vyrábať strešné okná pre celý svet!

Čo je pracovnou náplňou OPERÁTORA VO VÝROBE?
- práca na výrobnej linke
- obsluha výrobných strojov a zariadení

Práca je v trojzmennej prevádzke !!!

PREČO PRACOVAŤ U NÁS ?
- ponúkame pracovné miesto v stabilnej spoločnosti
- sme viac ako 10 rokov na Slovensku ako výrobná spoločnosť
- kladieme vysoký dôraz na kultúru založenú na hodnotách, ktoré žijeme
- umožňujeme osobný ako aj profesijný rast, pre všetkých, ktorí sú chcú

- príplatok za nočnú prácu nad rámec zákona 1,50€/1 hod.
- bonus na dochádzanie do práce do 60€ mesačne
- príspevok na čistenie oblečenia 12€ mesačne
- príspevok na dovolenku 90€ ročne
- poukážky na regeneráciu vo výške 52€
- koncoročný bonus do výšky mesačného platu
- doplnkové dôchodkové poistenie /3.pilier
- platené prestávky naviac
- sociálne aktivity pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- zľavy na nákup VELUX výrobkov
- práca s najmodernejšími technológiami
- práca v príjemnom, bezpečnom a čistom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Partizánske Building Components - SK s.r.o. je výrobná spoločnosť, ktorá patrí do skupiny VELUX zaoberajúcou sa výrobou strešných okien, strešných výlezov a svetlovodov. Stabilné, príjemné a bezpečné pracovné prostredie, rozvoj zamestnancov, organizovanie športových, kultúrnych a sociálnych aktivít tvoria širokú škálu benefitov, ktoré spoločnosť ponúka. Spoločnosť je zároveň držiteľom certifikátov ISO 9001, ISO 18001 , ISO 14001 a ISO 50 001. Výrobný závod momentálne zamestnáva okolo 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4111040  Dátum zverejnenia: 25.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 898 EUR/mesiac