Brigádnik - operátor vo výrobe

VELUX - Partizánske Building Components-SK s.r.o.

Miesto práce
Malobielická, Partizánske-Malé Bielice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
5,3 EUR/hod.Ponúkame mzdu 5,30€/hod. + príplatok za prácu v noci 1,50€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujete v priemysle, ktorý kvôli Covid situácii stagnuje a čakáte čo bude ďalej? Máte čas a chcete si zarobiť?

Ponúkame brigádu pre mužov aj ženy. Práca sa sústreďuje na jednoduchšie operácie vo výrobe. Práca môže byť aj v poobedných, nočných a víkendových zmenách. Po zaškolení budete pracovať podľa potrieb výroby.

Ponúkame mzdu 5,30€/hod. + príplatok za prácu v noci 1,50€/hod.

V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás kontaktujte na tel. čísle 0903 57 57 57 alebo emailom na [email protected] (v prípade študentov požadujeme vek nad 18 rokov).

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Partizánske Building Components - SK s.r.o. je výrobná spoločnosť, ktorá patrí do skupiny VELUX zaoberajúcou sa výrobou strešných okien, strešných výlezov a svetlovodov. Stabilné, príjemné a bezpečné pracovné prostredie, rozvoj zamestnancov, organizovanie športových, kultúrnych a sociálnych aktivít tvoria širokú škálu benefitov, ktoré spoločnosť ponúka. Spoločnosť je zároveň držiteľom certifikátov ISO 9001, ISO 18001 , ISO 14001 a ISO 50 001. Výrobný závod momentálne zamestnáva okolo 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4043438  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,3 EUR/hod.