Mechanik technologických liniek

VELUX - Partizánske Building Components-SK s.r.o.

Miesto práce
Malobielická 1/215, Partizánske
Termín nástupu
ihneď
od 1050€ vrátane 15% mesačného bonusu a príplatku za 4 - zmennú prevádzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie plynulého chodu technologických liniek
- vykonávanie opráv na strojoch a budovách
- diagnostikovanie porúch a zisťovanie ich príčin
- plánovanie a vykonávanie preventívnej údržby
- vytipovanie náhradných dielov
- spolupráca pri zavádzaní nových zariadení do výroby
- vytváranie internej dokumentácie a jej aktualizácia
- neustále zlepšovanie výrobných procesov

Práca je v 4 - zmennej prevádzke.

PREČO PRACOVAŤ U NÁS ?
- stabilné miesto v zahraničnej spoločnosti
- práca s modernou technológiou
- možnosť osobného ako aj profesijného rastu
- mladý dynamický tím
- platené prestávky naviac
- príspevok na dopravu a dovolenku
- teplá strava priamo v priestoroch závodu
- sociálne aktivity pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- doplnkové dôchodkové poistenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti v oblasti údržby a automatizácie
- logické a technické myslenie
- manuálna zručnosť
- flexibilný prístup k práci
- chuť si stále zdokonaľovať svoje vedomosti v oblasti strojov a zariadení

Partizánske Building Components - SK s.r.o. je výrobná spoločnosť, ktorá patrí do skupiny VELUX zaoberajúcou sa výrobou strešných okien, strešných výlezov a svetlovodov. Stabilné, príjemné a bezpečné pracovné prostredie, rozvoj zamestnancov, organizovanie športových, kultúrnych a sociálnych aktivít tvoria širokú škálu benefitov, ktoré spoločnosť ponúka. Spoločnosť je zároveň držiteľom certifikátov ISO 9001, ISO 18001 , ISO 14001 a ISO 50 001. Výrobný závod momentálne zamestnáva okolo 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3803837  Dátum zverejnenia: 6.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1050€ vrátane 15% mesačného bonusu a príplatku za 4 - zmennú prevádzku