Reagujte bez životopisu

Asistent/Senior účtovník pre výrobnú spoločnosť

PARMIDA s.r.o.

Miesto práce
Šahy
Termín nástupu
asap
1 000 - 1 500 EUR/mesiacFinálna suma základnej mzdy bude upravená v súlade s vašou odbornou praxou a odbornými znalosťami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná zodpovednosť za účtovníctvo spoločnosti (bez mzdovej agendy)
- zabezpečovanie chodu účtovných a finančných operácií
- kontrola a procesovanie prijatých a vystavených -faktúr , spolupráca pre evidovanie účtovných dokladov do účtovného programu externej účtovnej
kancelárie
- denné spracovanie prijatých finančných dokumentov (faktúry, objednávky, interné dokumenty, výdavky zamestnancov, cestovné náklady, registračné pokladne) a kontrola správnosti náležitostí dokladov, úhrady, reporty podľa pokynov nadriadeného
- spolupráca pri príprave mesačnej a ročnej uzávierky v spolupráci s hlavnou účtovníčkou
- evidencia, kontrola a spracovanie dochádzky, spracovanie a kontrola vyúčtovaní
pracovných ciest zamestnancov
- spolupráca na evidencii a inventarizácii majetku,
- spolupráca na tvorbe metodiky účtovníctva výrobnej firmy
- príprava podkladov pre pravidelný reporting
- komunikácia s peňažnými ústavmi, daňovými úradmi, odberateľmi, dodávateľmi a audítorom
- práca skladovým a účtovným systémom spoločnosti.
- evidencia firemnej korešpondencie a e-mailov, archivácia, skenovanie dokladov,
dokumentov
- odosielanie a prijímanie pošty
- prijímanie telefonických hovorov
- zabezpečenie plynulého chodu kancelárie (nákup kancelárskych potrieb, občerstvenie)
- administratívna a organizačná podpora pre ostatných zamestnancov a spolupracovníkov
- organizovanie meetingov podľa pokynov
- zodpovednosť za plánovanie a evidenciu školení
- ostatné administratívne práce súvisiace s pracovnou pozíciou podľa pokynov
nadriadených

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- zaujímavá a perspektívna práca v mladom a dynamickom kolektíve
- hradené školenia a kurzy
- platové ohodnotenie adekvátne vykonanej práci a výsledkom
- možnosť sebarealizácie
- stravné lístky

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím životopis spolu s motivačným listom a fotografiou na email:
[email protected] alebo [email protected]

K životopisu pripojte prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení:
Súhlasím, aby spoločnosť PARMIDA, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorý spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonómia

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

Očakávame:
- zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, analytické myslenie, tímová spolupráca
- manažérske a vodcovské schopnosti sú vítané
- základné znalosti v oblasti fakturácie, skladového hospodárstva a účtovania dokladov
- skúsenosť s prácou v programe EcoSun výhodou, nie
podmienka
- skúsenosť s prácou vo výrobnej spoločnosti je vítaná
- znalosť účtovných a daňových zákonov a operácií je vítaná

Sme malý výrobný podnik pre spracovanie a balenie mäsa a mäsových výrobkov s vlastnými maloobchodnými prevádzkami. Naša firma podniká viac než 10 rokov v oblasti potravinárstva, za ten čas sme sa úspešne etablovali v regióne. Cieľom našej spoločnosti je v blízkej dobe expandovať s vlastnými výrobkami na maďarský a český trh.
ID: 4025594  Dátum zverejnenia: 27.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac