Redaktor/Editor

Parlamentné listy SK, s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 21, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
1200-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- editovanie príspevkov
- aktívne vyhľadávanie zaujímavých tém, získavanie tipov a ich následné redakčné spracovanie
- umiestňovanie obrazového a audiovizuálneho obsahu na web
- tvorba pútavých titulkov

Spolu so životopisom v slovenskom jazyku nám zašlite aj ukážky Vašich publikovaných článkov. Uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.11.2017 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti s tvorbou článkov
- prax v médiách nevyhnutná
- všeobecný rozhľad a kreatívne myslenie
- skúsenosti v online médiách výhodou
- výborná znalosť slovenského jazyka a štylistiky
- komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita

Parlamentné listy SK je spravodajsko-komunikačný portál zameraný na politické, spoločenské a ekonomické dianie na Slovensku, ktorý je na trhu od septembra 2015. Spravodajskú časť zabezpečuje redakčný tím. Unikátnu, interaktívnu profilovú časť tvoria príspevky registrovaných užívateľov: volení zástupcovia na všetkých úrovniach riadenia, registrované politické strany, obce a občania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Miletičova 21
82108 Bratislava
ID: 3235514   Dátum zverejnenia: 7.11.2017