Logo Parko Limited s.r.o.

Colný deklarant

Parko Limited s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacVýsledná ponuka bude závisieť od skúseností a schopností vybraného uchádzača. Sú aj provízie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa colných a prepravných dokumentov
- spracovávanie colných vyhlásení k preclievaniu komodít (režimy 4000, tranzit T1, dočasne uskladňovanie)
- sprava a manažment colných záruk
- evidencia dovozných JCD a colných dokladov k vývozom
- evidencia vagónových a kamiónových zásielok, vypisovanie CMR a nákladných listov
- administratívna agenda, kontrola faktúr, evidencia a archivácia dokladov
- štatistické výkazy Intrastat
- príprava dokumentácie pre colný alebo účtovný audit

- výkonnostné prémie
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- práca v mladom kolektíve
- laptop a firemný telefón
- MultiSport karta
- firemné akcie

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Spoločnosť Parko bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.2.2023 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Parko Trade je projekt holdingu Parko Group, ktorý sa zaoberá veľkoobchodom s poľnohospodárskou produkciou, rastlinných olejov a biopalív z Ukrajiny a Európy. Hlavnou činnosťou je export obilnín, olejnín, strukovín. Tento projekt realizujú spoločnosti Parko Limited s.r.o. a AV Parko s.r.o. Snažíme sa neustále zvyšovať obrat a efektívnosť nášho obchodného systému, mesačne vytvárame obrat až do výšky 30 000 ton obilia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
MerkurIS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 1 ročná prax v oblasti colnej správy

Počet rokov praxe

1

- Pracovné skúsenosti v oblasti colnej správy sú podmienkou (colne režimy 4000, tranzit T1, dočasne uskladňovanie)
- Príjemné a seriózne vystupovanie
- Výborné komunikačné zručnosti
- Schopnosť samostatnej organizácie času
- Tímovo ladený hráč so zmyslom pre vlastnú zodpovednosť

Personálna agentúra Parko poskytuje komplexné služby v oblasti zamestnania cudzincov. Ponúkame profesionálne HR riešenia pre európsky trh.
Sme schopní riešiť neštandardné úlohy akéhokoľvek rozsahu a zložitosti. Máme širokú škálu služieb. Pracujeme na výsledkoch a obojstrannom úspechu.

„Reputácia nemá konkurenciu” - Parko

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4478095  Dátum zverejnenia: 24.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac