Можливість для людей з України

Sales Manager pre personálnu agentúru

Mostná 15, Nitra
2 000 EUR/mesiac

Druh PP:

plný úväzok

Pozícia:

HR Business PartnerObchodný riaditeľRecruiter, špecialista výberov

Parko Staff, člen holdingu Parko Group, je dynamická personálna agentúra, ktorá sa neustále rozvíja a poskytuje širokú škálu služieb. Naše pôsobenie zahŕňa odvetvia ako ľudské zdroje, poľnohospodárstvo, obchod, logistika a IT. Sme zameraní na poskytovanie komplexných riešení v týchto oblastiach, čím podporujeme rast a úspech našich klientov.

Podrobnosti

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku.
Spoločnosť Parko Group bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Zručnosti a kvalifikácia

  • Pracovné skúsenosti z agentúrneho prostredia sú PODMIENKA
  • Dobrá orientácia na HR trhu
  • Príjemné a seriózne vystupovanie
  • Výborné komunikačné zručnosti (schopnosť počúvať a komunikovať s rôznymi typmi klientov a kolegov)
  • Schopnosť samostatnej organizácie času a stretnutí
  • Znalosť obchodného zákonníka výhodou
  • Iniciatíva
  • Silné obchodné a komunikačné zručnosti

Náplň práce

Hľadá sa skúsený obchodný riaditeľ pre personálnu agentúru, ktorý má predchádzajúcu skúsenosť nie len s obchodom ako takým, ale najmä s prostredím personálnej agentúry. Ak si to práve TY, náplň práce by ťa mohla zaujímať :)

  • aktívne oslovovanie nových obchodných partnerov a prezentácia spoločnosti
  • vyjednávanie cien, spracovanie cenových ponúk a tendrov
  • vypracovávanie obchodných zmlúv
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov, budovanie a udržiavanie vzťahov s nimi
  • aktívna spolupráca pri napĺňaní plánov
  • konzultácie a efektívna komunikácia s oddelením náboru
  • aktívne sledovanie trendov, vývoja trhu a analýza konkurencie
  • pravidelné reporty a návrhy na optimalizáciu procesov
  • plnenie strategických cieľov spoločnosti

Benefity

Pracovná zmluva na dobu neurčitú
Príležitosti pre profesionálny rast a rozvoj
Dynamické pracovné prostredie
Možnosť ovplyvňovať rozvoj a rast úspešnej firmy
Odborné školenia a jazykové kurzy
Flexibilná pracovná doba
Multisport karta
Kvalitné pracovné nástroje
Teambuildingy a firemné akcie
Moderné kancelárske priestory v centre mesta
Káva, čaj a vybavená kuchynka v office
Chill zóna v office - Playstation, stolný futbal, šípky
Interný systém Parko User - digitalizácia a optimalizácia procesov
Streamovacia služba podľa vlastného výberu hradená zamestnávateľom (Netflix, HBO)
Výsledná mzda bude dohodnutá v závislosti od skúseností kandidáta

Váš personálny poradca

Juliána Zaťková

[email protected]+421915819401
ID: 4456059  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac