Junior/Senior účtovník/účtovníčka do holdingovej spoločnosti

Nitra
1 400 EUR/mesiac

Druh PP:

plný úväzok

Pracovná oblasť:

ekonomické, financie

Pozícia:

EkonómEkonomický/finančný riaditeľFinančný manažérÚčtovník

Holdingová spoločnosť Parko Group sa rozvíja vo viacerých smeroch a poskytuje služby v oblasti ľudských zdrojov, poľnohospodárskeho obchodu, logistiky, IT.

www.parko.group

Podrobnosti

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Spoločnosť Parko bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Zručnosti a kvalifikácia

  • znalosť MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na pokročilej úrovni
  • znalosť účtovného ekonomického softvéru Helios výhodou
  • znalosť anglického jazyka minimálne B1
  • samostatnosť a ochota učiť sa
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • logické, analytické a systematické myslenie
  • schopnosť dodržiavať termíny
  • schopnosť samostatne pracovať

Náplň práce

  • účtovanie všetkých účtovných transakcií podľa slovenskej legislatívy v spolupráci s kolegami,
  • evidencia úhrady faktúr, príprava platobných príkazov (medzinárodne platby), splnenia záväzkov, sledovanie platnosti zmlúv
  • administratíva a evidencia tovaru, priraďovanie dokladov (zmluvy, dodacie a nákladne listy a pod.) k faktúram,
  • vypracovávanie reportov a plánov pre vedenie,
  • spolupráca pri návrhoch a implementácií nových firemných procesov,
  • príprava ročnej závierky a účtovanie uzávierkových operácií, DPH priznanie na mesačnej báze (v spolupráci s externým poskytovateľom účtovníctva)
  • sledovanie/inventarizácia záväzkov a pohľadávok, vystavovanie plánu finančných prostriedkov a dohliadanie na včasné úhrady,
  • kontrolingove aktivity,
  • spolupráca a komunikácia s audítormi, kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy
  • vypracovanie interných smerníc a iné

Benefity

  • výkonnostné prémie
  • multisport
  • možnosť rýchleho kariérneho rastu
  • práca v medzinárodnej rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti
  • odborné a osobnostné vzdelávanie v rôznych oblastiach
  • preplatenie kurzov a vzdelávacích programov
  • práca v mladom kolektíve
  • laptop a firemný telefón
  • firemné akcie

Váš personálny poradca

Andrii Parkhomenko

[email protected]+421918555355
ID: 4433409  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac