Можливість для людей з України

Do nášho tímu hľadáme zamestnancov na pozíciu manipulant pri prekládke sypkých materiálovo..

Haniska pri Košiciach, Haniska
1 200 - 2 000 EUR/mesiac

Druh PP:

plný úväzok, živnosť

Pozícia:

Nastavovač strojovRobotníkSkladníkTeam leaderTechnický pracovník

Naša spoločnosť sa zaoberá importom poľnohospodárskej produkcie. Máme viac ako 5-ročnu skúsenosť s obchodovaním s poľnohospodárskymi produktmi za rôznych podmienok Incoterms. Počas nášho pôsobenia na trhu sme si vytvorili databázu spoľahlivých farmárov, produkcia ktorých spĺňa európske štandardy kvality a je schopná uspokojiť špecifický dopyt zákazníkov v EÚ. Na Slovensku otvorili sme prekládkovú stanicu ktorá má výhodnú lokalitu v Haniske pri Košiciach, pri termináli Interport na ktorej robíme prekládku obilnín moderným zariadením NEUERO GSD vyrobeným v roku 2022 s výkonom až do 160 t/hod. Do terminálu Interport môžu prichádzať vozne z Ukrajiny (pre široký koľaj) a vozne európskeho štandardu (pre úzky koľaj). Taktiež, prekladáme aj z vozňov do kamiónov. Potom obilie sa prepravuje železničnou alebo kamiónovou dopravou do európskych krajín. V závislosti od dodacích podmienok Incoterms tovar môže byť preclený aj na našom prekladisku.

Наша компанія займається імпортом сільськогосподарської продукції. Ми маємо більше 5 років досвіду торгівлі сільськогосподарською продукцією за різними умовами Інкотермс. За час нашої діяльності на ринку ми створили базу надійних фермерів, чия продукція відповідає європейським стандартам якості та здатна задовольнити специфічний попит споживачів у ЄС. У Словаччині ми відкрили перевантажувальну станцію, яка має вигідне розташування в Haniske pri Košiciach, біля терміналу Interport, де ми перевантажуємо зернові культури сучасним обладнанням NEUERO GSD 2022 року випуску та продуктивністю до 160 т/год. На термінал Інтерпорту можуть прибувати вагони з України (для широкої колії) та вагони євростандарту (для вузької колії). Також здійснюємо перевантаження з вагонів на вантажівки. Потім зерно транспортується залізницею або автотранспортом до країн Європи. Залежно від умов доставки Інкотермс товар також може бути розмитнений у нашому пункті перевалки.

Podrobnosti

Odber prebieha pohovorom u zamestnávateľa

Прием на работу происходит через собеседование с работодателем

Zručnosti a kvalifikácia

Zodpovednosť a pracovitosť
Ochota učiť sa nové veci
Samostatnosť a sebadisciplína

Ответственность и исполнительность
Готовность учиться новому
Самостоятельность и самодисциплина

Náplň práce

Povinnosti a požiadavky manipulanta:
  • Údržba prekládkového stroja
  • Manipulácia s prekládkovým zariadením
  • Tímová práca, aktívna komunikácia
  • Kontrola nakládky/vykládky áut alebo vagónov
  • Pracujte podľa pokynov manažéra
  • Technické pochopenie princípov fungovania zariadenia

Обов’язки та вимоги до різноробочого:
  • Робота з перевантажувальною машиною
  • Робота в команді, активна комунікація
  • Контроль завантаження/розвантаження авто/вагонів
  • Робота згідно інструкцій керівництва
  • Розуміння принципів роботи техніки, базова технічна грамотність

Benefity

Stabilne vysoký plat, a to:
  • Vedúci tímu od 1 500 do 2 000 eur v čistom/mesiac.
  • Manipulant a vodič od 1200 do 1600 eur v čistom/mesiac.
Zmeny 7-8 hodín (5-10 pracovných dní - 5 dní voľna);
Stabilné zamestnanie s garantovanou mzdou;
Ubytovanie po dve/tri osoby na izbe, 5 minút chôdze do práce 130 €/mes.;
Dostatok nadčasov, 70 eur za ďalšiu zmenu 7-8 hodín;
Sme ochotný zamestnať/spolupracovať odídencov, zamestnancov a živnostníkov;
Fyzicky nenáročná práca;
Možnosť rýchlo sa posunúť po kariérnom rebríčku.

Що ми пропонуємо?

Найвищу заробітну плату за дані позиції в Словаччині, а саме:
  • Тимлідер – від 1500 до 2000 євро нетто/міс.
  • Різноробочий – від 1200 до 1600 євро нетто/міс.
Зміни по 7-8 годин (5-10 робочих днів, 5 вихідних).
Стабільне працевлаштування з гарантованою оплатою праці.
Житло по дві-три людини в кімнаті в пішій доступності до роботи – 130€/міс.
Достатня кількість надгодин; доплата 70 євро за додаткову зміну (7-8 годин).
Варіативна угода оформлення для odídencov, živnostníkov та zamestnancov.
Праця фізично не важка. Можливість кар'єрного росту.

Váš personálny poradca

Andrii Parkhomenko

[email protected]+421918555355
ID: 4401616  Dátum zverejnenia: 13.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac