Можливість для людей з України

Práca vo sfére HR služieb - Senior recruiter/coordinator UA alebo RU jazykom

Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
1 200 EUR/mesiac

Druh PP:

plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Pozícia:

HR KoordinátorPersonálny konzultantRecruiter, špecialista výberov

Personálna agentúra Parko poskytuje komplexné služby v oblasti zamestnania cudzincov. Ponúkame profesionálne HR riešenia pre európsky trh.
Sme schopní riešiť neštandardné úlohy akéhokoľvek rozsahu a zložitosti. Máme širokú škálu služieb. Pracujeme na výsledkoch a obojstrannom úspechu.

„Reputácia nemá konkurenciu” - Parko

Podrobnosti

Náša spolocnost sa rozširuje neuveriteľným tempom, preto hľadáme nové posily! Ak chceš naštartovať svoju kariéru v HR a motivujú ťa výsledky, neváhaj a daj nám o sebe vedieť. Staň sa súčasťou nášho tímu!
V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Spoločnosť Parko bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Zručnosti a kvalifikácia

  • aktívny prístup k práci - prinášanie návrhov, nápady, kreativita a ochota spolupracovať s kolegami je PODMIENKOU
  • príjemné a seriózne vystupovanie
  • výborné komunikačné a organizačné schopnosti
  • schopnosť samostatnej organizácie času
  • skúsenosti na podobnej pozícii veľkou výhodou
  • vodičský preukaz sk. B výhodou
  • orientácia na výsledky
  • flexibilita

Náplň práce

  • aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov a ich prvotný screening
  • tvorba a správa inzercie a náborových kampaní
  • výkon personálnej administratívy zamestnancov
  • koordinovanie nástupov, dopravy a administratívy s tým spojenej (vybavenie pracovnými pomôckami, zabezpečenie lekárskych prehliadok, prihlásenie na pobyt)
  • riadenie procesu a komunikácie medzi kandidátmi a klientmi
  • tlmočenie pri nástupoch do zamestnania, na pohovoroch
  • administratívna, práca v interných systémoch

Benefity

  • výkonnostné prémie
  • možnosť rýchleho kariérneho rastu
  • flexibilná pracovná doba
  • práca v mladom kolektíve
  • laptop a firemný telefón
  • firemné akcie

Váš personálny poradca

Andrii Parkhomenko

[email protected]+421918555355
ID: 4226000  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac