Recepčná

Parkhotel na Baračke, s.r.o.

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
900 EUR/mesiaczákladná mzda, plus príplatky za prácu cez víkendy a sviatky, vyplácané riadne cez výplatnú pásku, istota stáleho miesta i počas prípadných obmedzení spôsobených pandemickou situáciou na SR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- check in /check out hostí práca s hotelovým software-om HOREC
- príjemná komunikácia s hosťami počas pobytu
- vystavovanie účtov a podkladov k fakturácii
- vedenie pokladne ( príjimanie hotovosti, záloh, vyplácanie tovaru a pod )
- prijímanie a evidencia rezervácií od hostí, portálov, CK
- aktívna spolupráca s cestovnými kanceláriami a agentúrami
- odporúčanie hosťom ďalšie služby poskytované hotelom ( wellnes, procedúry, stravovacie služby )
- poskytovanie externých služieb ( taxi služba, objednávanie iných služieb )
- vystavovanie darčekových poukážok

práca v mladom kolektíve
využívanie sociálneho programu v hoteli ( bezplatný vstup do wellness, zľava na liečebné procedúry a pod. )

hľadáme komunikatívneho pracovníka, ovládanie hotelového software-u HOREC veľkou výhodou,
Skúsenosť s prácou v hotelovej recepcii taktiež výhodou. Iba denné služby,práca podľa smien aj počas víkendov a sviatkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Fakturácia - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť, lojalita voči spoločnosti

Spoločnosť Parkhotel na Baračke, s.r.o. vznikla v roku 2002. Prevádzkuje PARKHOTEL na Baračke, jeden z dvoch štvorhviezdičkových hotelov v Trenčianskych Tepliciach. Komfortný hotel s celkovou kapacitou 56 lôžok, disponuje 2 odbytovými strediskami, konferenčnými priestormi a vlastným wellness centrom s krytým bazénom, saunovým komplexom a širokou ponukou liečebných procedúr.
Viac informácii na www.parkhotelnabaracke.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3080824  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac