Kuchár

Parkhotel na Baračke, s.r.o.

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
950 EUR/mesiacvýška uvedená od ( spodná hranica) mzda v závislosti od skúsenosti a praxe daného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba jedál v teplej a studenej kuchyni
príprava hotových jedál a jedál na objednávku
výdaj jedál pri bufetovej forme stravy
personálne zabezpečenie akcii spoločného stravovania
kontrola a dodržiavanie technológie prípravy jedál a platných kalkulácii
koordinácia objednávok potravín a surovín pre kuchyňu
organizácia práce v kuchyni dodržiavanie HACCP a jeho zavádzanie do praxe.

príjemné pracovné prostredie štvorhviezdičkového hotela
zaujímavý balík zamestnaneckých výhod
bezplatné ubytovanie v hoteli,
rodinná atmosféra malého komfortného hotela

Informácie o výberovom konaní

Zabezpečujeme bezplatné ubytovanie.
Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia

Počet rokov praxe

3

min. 3 ročná prax v pozícii kuchára je podmienkou
ochota na sebe pracovať, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, práca vhodná aj na letnú sezónu

Spoločnosť Parkhotel na Baračke, s.r.o. vznikla v roku 2002. Prevádzkuje PARKHOTEL na Baračke, jeden z dvoch štvorhviezdičkových hotelov v Trenčianskych Tepliciach. Komfortný hotel s celkovou kapacitou 56 lôžok, disponuje 2 odbytovými strediskami, konferenčnými priestormi a vlastným wellness centrom s krytým bazénom, saunovým komplexom a širokou ponukou liečebných procedúr.
Viac informácii na www.parkhotelnabaracke.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2673151  Dátum zverejnenia: 22.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac