Čašník/čka

Parkhotel na Baračke, s.r.o.

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 800 EUR/mesiaczákladná mzda (+ osobné ohodnotenie podľa skúseností uchádzača ),práca cez víkend a sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hľadáme pozitívne mysliaceho človeka do nášho tímu s chuťou pracovať
a naučiť sa nové veci.
Obsluha hotelových hostí v hotelovej reštaurácii a kaviarni so zdvorilým a priateľským prístupok k zákazníkom.
Pracovná doba na krátky a dlhý týždeň

bezplatné zamestnanecké ubytovanie počas pracovných smien.
atraktívne mzdové ohodnotenie
teambuildingové akcie počas roka
sociálny program pre zamestnancov ( využívanie wellness a podobne )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

aktívna prax v gastronómii minimálne 3 roky
najlepšie gastronimické vzdelanie
odbornosť, lojalita, a profesionálny prístup k práci
ak sme vás zaujali, ozvite sa radi vám poskytneme bližšie informácie.

Spoločnosť Parkhotel na Baračke, s.r.o. vznikla v roku 2002. Prevádzkuje PARKHOTEL na Baračke, jeden z dvoch štvorhviezdičkových hotelov v Trenčianskych Tepliciach. Komfortný hotel s celkovou kapacitou 56 lôžok, disponuje 2 odbytovými strediskami, konferenčnými priestormi a vlastným wellness centrom s krytým bazénom, saunovým komplexom a širokou ponukou liečebných procedúr.
Viac informácii na www.parkhotelnabaracke.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2336710  Dátum zverejnenia: 28.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac