Čašník/čka

Parkhotel na Baračke, s.r.o.

Baračka 89, 914 51 Trenčianske Teplice, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Púchov, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hľadáme pozitívne mysliaceho človeka do nášho tímu s chuťou pracovať
a naučiť sa nové veci.
Obsluha hotelových hostí v hotelovej reštaurácii a kaviarni so zdvorilým a priateľským prístupok k zákazníkom.
Pracovná doba na krátky a dlhý týždeň od 11:00-22:00 hod.

bezplatné zamestnanecké ubytovanie počas pracovných smien.
atraktívne mzdové ohodnotenie
teambuildingové akcie počas roka

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy

Počet rokov praxe

3

aktívna prax v gastronómii minimálne 3 roky
najlepšie gastronimické vzdelanie
odbornosť, lojalita, a profesionálny prístup k práci
ak sme vás zaujali, ozvite sa radi vám poskytneme bližšie informácie.

Spoločnosť Parkhotel na Baračke, s.r.o. vznikla v roku 2014. Prevádzkuje PARKHOTEL na Baračke, jeden z dvoch štvorhviezdičkových hotelov v Trenčianskych Tepliciach. Komfortný hotel s celkovou kapacitou 56 lôžok, disponuje 2 odbytovými strediskami, konferenčnými priestormi a vlastným wellness centrom s krytým bazénom, saunovým komplexom a širokou ponukou liečebných procedúr.
Viac informácii na www.parkhotelnabaracke.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Baračka 89
914 51 Trenčianske Teplice

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Hruška
Tel.: +421905362127
E-mail: poslať životopis
ID: 2336710   Dátum zverejnenia: 7.12.2017