Banketový čašník v hoteli Park Inn

Park Inn by Radisson Danube Bratislava

Miesto práce
Rybné námestie 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 200 EUR/mesiacMzda brutto závisí od profesionálnych skúseností a seniority kandidáta, môže byť predmetom dohody; mzda je bežne navýšená o príplatky za prácu nadčas, príplatky za prácu cez víkend/sviatok, takisto o fair share of tips (tringelty). V prípade seniornejších a skúsených kandidátov sme otvorení pre diskusiu ohľadom výšky mzdy. V prípade SZČO je hodinová odmena stanovená dohodou podľa skúseností kandidáta (min. 9,00€/hod pre SZČO na faktúru+víkendové príplatky+stravné). Incentívy pre "high performers" sú v podobe odmeny riaditeľa za špecifické "service charges" hostí za nadštandardné služby, rozdelené medzi tých členov tímu, ktorí ich zabezpečovali.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Adding Color to Life

Máš cit pre detail a rád/rada pridáš svoju ruku k dielu, ktoré je súčasťou niečoho väčšieho? Ak si na túto otázku odpovieš Yes I Can! , radi v Park Inn by Radisson, Danube Bratislava privítame ambiciózneho človeka ako si Ty!

V Park Inn by Radisson Danube spolu tvoríme jeden tím, ktorý vytvára nezabudnuteľné momenty pre hostí, pretože sme hotel, na ktorý sa dá spoľahnúť!

Naši Banketoví Čašníci sú posledný kúsok skladačky. Sú to dynamickí hostitelia, vždy proaktívne naladení na potreby hostí. V správny čas na správnom mieste zabezpečujú, aby sa biznis stretnutia, eventy, večierky, teambuildingy a kongresy všetkých veľkostí a akostí vyznačovali prvotriednym servisom.

Náplň práce:
• Zdvorilo privítať hostí a postarať sa o náležitú starostlivosť počas meetingov a eventov
• Mať prehľad o všetkých objednávkach klientov a zabezpečiť, aby bolo všetko zrealizované podľa ich predstáv (byť schopný detailne si naštudovať Banquet Event Order)
• Pripraviť konferenčné miestnosti podľa objednávky klienta, zahrňujúc všetko zariadenie (full set-up miestností s infraštruktúrou a full zdebarasovanie po akcii)
• Monitorovať osvetlenie, teplotu, údržbu a čistotu všetkých konferenčných miestností
• Maximalizovať spokojnosť zákazníkov v spolupráci so Sales tímom, kolegami Food & Beverage a kuchyňou

Pracuj v tíme zanietených hoteliérov a využívaj tieto benefity:

• možno by si rada/rád získal/a skúsenosti z medzinárodného prostredia globálnej hotelovej siete, pridaj sa k nám!
• obohacujúce, medzinárodné pracovné prostredie
• stravný kredit na platobnej karte TicketRestaurant na každý deň
• voľný vstup do hotelového fitness centra, zľavy v reštaurácii a zľavy na ubytovanie v hotelovej sieti Radisson Hotel Group
• karta MultiSport
• pracovné príležitosti a možnosti pre kariérny rast v rámci Radisson Hotel Group
• Rodina & Priatelia zamestnanca môžu využiť zamestnanecké ceny na pobyty a reštaurácie v sesterských hoteloch po celom svete!

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa ponuka zaujala, daj nám o sebe vedieť hneď!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak ti nechýba pracovný entuziazmus a chceš dať finálnu "Yes I Can!" pečiatku každej akcii - od najmenšieho biznis stretnutia až po udalosť, ktorá je pre niekoho najdôležitejší deň v živote - v tom prípade je táto práca pre Teba!

Požiadavky na zamestnanca:
* Základné skúsenosti v gastronomickom odvetví, no v prvom rade hľadáme človeka so správnym postojom - the right attitude matters, ostatné ťa naučíme
* Baví ťa obsluhovať hostí a snažíš sa ich milo prekvapiť príjemným a veselým vystupovaním
* Máš zmysel pre detail a kladieš dôraz na malé, ale dôležité veci
* Si dobrý/á v komunikácii a zachovávaš si úsmev na perách aj v menej pokojných situáciách
* Rád/rada by si sa stal/stala súčasťou zanieteného tímu s heslom “Jeden za všetkých, všetci za jedného”
* Nemáš problém obsluhovať aj medzinárodných hostí, kedy je potrebná komunikácia v cudzom jazyku.
* Nemáš problém pri práci posilňovať svaly nosením stolov, stoličiek, robením set-upov miestností a niekedy byť inštalatérom, niekedy dizajnérom, niekedy welcoming "hosteskou" a niekedy skrátka všetkým, čo bude na evente práve potrebné :)

Park Inn by Radisson® je farebná, dynamická hotelová značka, ktorá poskytuje bezproblémový hotelový zážitok. Priateľský. Pozitívny. Vibrujuci. Nekomplikovaný. Park Inn by Radisson je určený pre moderného cestovateľa. Značka dodáva farbu životu prostredníctvom flexibilných a funkčných priestorov, personálu a energie v každom zo svojich 2000+ hotelov po celom svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4481654  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac