Можливість для людей з України

Hotelová chyžná pre 4* hotel Park Inn by Radisson Danube (plný úväzok na TPP alebo pre SZČO)

Park Inn by Radisson Danube Bratislava

Miesto práce
Rybné námestie 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
900 EUR/mesiacPre TPP: preplácané sú všetky nadčasy a príplatky za prácu cez víkend a vo sviatok. Možnosť variabilnej zložky formou riaditeľskej odmeny v prípade výborného výkonu. Pre SZČO - odmena za poskytovanie služieb/hod je od 7,40€. Oproti hodinovej superhrubej sume za poskytované služby sa navyše fakturujú ešte príplatky za prácu cez víkend, sviatok a za nadčasy, a takisto je preplatené stravné na každý deň poskytovania služieb v hodnote 4,50€ netto/deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Park Inn by Radisson Danube vždy radi upriamujeme pozornosť na našich hostí a zabezpečujeme im príjemný a priateľský servis. Ak by si si vedel/a predstaviť pracovať rovnakým štýlom s prístupom, Yes I Can! tak hľadáme práve Teba!

V Park Inn by Radisson Danube spolu tvoríme jeden tím, ktorý vytvára nezabudnuteľné momenty pre hostí, pretože sme hotel, na ktorý sa dá spoľahnúť!

Chcel/a by si zastávať rolu najspoľahlivejšieho zamestnanca v našom hoteli?

Ako náš hrdina čistoty, sa budeš musieť poctivo starať o pohodlné a čisté prostredie pre našich hostí – aby sa cítili ako doma. Lesk a sviežosť hotela budú Tvojou zodpovednosťou.

Náplň práce:
• Vymieňať posteľnú bielizeň a uteráky v hotelových izbách
• Postielať lôžka v hotelových izbách
• Vysávať koberce a umývať podlahy
• Čistiť prach na nábytku a leštenie nábytku
• Zabezpečiť čistotu hosťovských kúpeľní a toalety v rámci vysokého 4* štandardu

• obohacujúce medzinárodné pracovné prostredie
• ľudský a priateľský prístup manažérky housekeepingu a výborný tím
• stravný kredit na karte na každý deň pracovnej zmeny a voľný vstup do hotelového fitness centra
• pracovné príležitosti a možnosti pre kariérny rast v rámci Radisson Hotel Group
• Rodina & Priatelia zamestnanca môžu využiť zamestnanecké ceny na pobyty a reštaurácie v sesterských hoteloch u nás i po celom svete

Dajte nám vedieť o sebe čím skôr, nástup je možný ihneď, prípadne dohodou!
Voľné miesto je určené pre záujemcov o plný úväzok na TPP alebo pre SZČO (zmluva o poskytovaní upratovacích a čistiacich služieb na min. 160h/mesiac).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

rôzne

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Udržiavaš svoje okolie vždy čisté a upratané, heslo “čistota pol života” je aj Tvojim heslom?
• Je zmysel pre detail Tvojou charakteristickou črtou, ktorú by si vedel/a pretaviť aj v práci?
• Rád/rada by si sa stal/stala súčasťou zanieteného tímu s heslom “Jeden za všetkých, všetci za jedného”?
• Fyzická zdatnosť a pohyblivá osobnosť so zmyslom pre poriadok a najmä detail a precíznosť

Ak chceš, aby bola každá izba odrazom Tvojej skvele odvedenej práce, tak táto práca je presne Teba!
Skúsenosť s upratovaním izieb v hoteliérstve či v oblasti turizmu je veľkou výhodou.

Park Inn by Radisson® je farebná, dynamická hotelová značka, ktorá poskytuje bezproblémový hotelový zážitok. Priateľský. Pozitívny. Vibrujuci. Nekomplikovaný. Park Inn by Radisson je určený pre moderného cestovateľa. Značka dodáva farbu životu prostredníctvom flexibilných a funkčných priestorov, personálu a energie v každom zo svojich 2000+ hotelov po celom svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4402680  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac