Houseman / Pomocník chyžných a upratovacích prác v hoteli - iba na TPP alebo pre SZČO

Park Inn by Radisson Danube Bratislava

Miesto práce
Rybné námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody s možnosťou ihneď
800 EUR/mesiacv prípade skúsenosti z hotelového prostredia a spokojnosti možnosť navýšenia mzdy, príplatky za prácu cez víkend a vo sviatok, preplácané nadčasy; 1150 € na faktúru za odpracovanie v priemere 160h mesačne, možnosť príplatkov za hodiny poskytovania služieb cez víkend/sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je poriadok tvojou prioritou?
Máš rád, keď je všetko na svojom mieste?
Nerobí ti problém zdvíhať aj ťažšie veci a byť celú zmenu na nohách?
Rád sa hýbeš z miesta na miesto a pohotovo reaguješ na aktuálnu prosbu?
Rád pomáhaš ženám a uľahčuješ ich prácu?
Si chlap so zlatým srdcom, ktorý dokáže byť druhým vo všetkom oporou? :)
Nerobí ti problém pracovať striedavo aj cez sviatok alebo víkend?

V Park Inn by Radisson Danube spolu tvoríme jeden tím, ktorý vytvára nezabudnuteľné momenty pre hostí, pretože sme hotel, na ktorý sa dá spoľahnúť!

Náplň práce:
- zodpovednosť za plynulý priebeh činností v rámci housekeeping oddelenia
- zhromažďovanie a rátanie špinavej bielizne
- zásobovanie skladov prádla pre chyžné
- zodpovednosť za inštaláciu a nastavenie prístielok
- nahlasovanie poškodeného nábytku, materiálov
- v prípade potreby pomáhať chyžným v príprave izieb a verejných priestorov, prenose nábytku a iných aktivitách na tomto oddelení podľa aktuálnych potrieb

• obohacujúce, medzinárodné pracovné prostredie
• jedáleň pre zamestnancov zadarmo a voľný vstup do hotelového fitness centra, zľavy na vstup do bazéna a Wellness
• pracovné príležitosti a možnosti pre kariérny rast v rámci Radisson Hotel Group
• Rodina & Priatelia zamestnanca (tak ako sám zamestnanec) môžu využiť zamestnanecké ceny na pobyty a reštaurácie v sesterských hoteloch po celom svete

Informácie o výberovom konaní

Ak vás ponuka oslovila,
dajte nám o sebe vedieť čím skôr.
Nástup dohodou.
Pozícia vhodná IBA na TPP alebo pre SZČO na živnosť.
Ubytovanie neposkytujeme.
ĎAKUJEME!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť a kondícia
radosť z pohybu
nekonfliktná povaha
ochota pomáhať a flexibilita pri zadaných úlohách
priateľská a nekonfliktná povaha
čistý register trestov

Park Inn by Radisson® je farebná, dynamická hotelová značka, ktorá poskytuje bezproblémový hotelový zážitok. Priateľský. Pozitívny. Vibrujuci. Nekomplikovaný. Park Inn by Radisson je určený pre moderného cestovateľa. Značka dodáva farbu životu prostredníctvom flexibilných a funkčných priestorov, personálu a energie v každom zo svojich 2000+ hotelov po celom svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3826611  Dátum zverejnenia: 6.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac