Nosič batožín / Bellboy v hoteli Park Inn by Radisson

Park Inn by Radisson Danube Bratislava

Miesto práce
Rybné námestie 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NEPRACUJTE LEN V TÍME – PRACUJTE S PRIATEĽMI

• Prichádzate so skúsenosťami alebo máte aspoň vôľu uspieť?
• Je Vaším poslaním naše poslanie: Vytváranie nezabudnuteľných zážitkov pre našich hostí? Veríte v silu myšlienky “UROBÍM TO”?
• Hľadáte pracovné a kariérne príležitosti v medzinárodnej spoločnosti, ktorá ponúka výborné školiace a tréningové programy na podporu vášho osobného rozvoja v Bratislave alebo inde vo svete?
• Potom sa s nami stretnite a dajte nám o sebe vedieť!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800€ brutto plus tips, príplatky za prácu cez víkend a sviatok, dochádzkový a výkonnostný bonus až do 100€

• obohacujúce, medzinárodné pracovné prostredie
• jedáleň pre zamestnancov zadarmo a voľný vstup do hotelového fitness centra
• pracovné príležitosti a možnosti pre kariérny rast v rámci Carlson Rezidor Hotel Group
• Rodina & Priatelia zamestnanca môžu využiť zamestnanecké ceny na pobyty a reštaurácie v sesterských hoteloch po celom svete

Informácie o výberovom konaní

Ak sa Vám ponuka pozdáva, neváhajte nás ihneď kontaktovať!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- máte rád/rada ľudí a radi im pomáhate
- ste fyzicky zdatný/á na to, aby ste hosťom pomáhali s batožinou a donáškou požadovaných vecí na izbu
- radi riešite nečakané požiadavky a otázky ľudí
- máte vždy úsmev na tvári a ľahko si poradíte aj s náročnými klientmi
- vašim životným krédom je robiť druhých ľudí šťastnými a zlepšiť im náladu

Park Inn by Radisson® je farebná, dynamická hotelová značka, ktorá poskytuje bezproblémový hotelový zážitok. Priateľský. Pozitívny. Vibrujuci. Nekomplikovaný. Park Inn by Radisson je určený pre moderného cestovateľa. Značka dodáva farbu životu prostredníctvom flexibilných a funkčných priestorov, personálu a energie v každom zo svojich 140+ hotelov po celom svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OMEGA Investments a.s.
Tomášikova 64
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Dúbravská
E-mail: poslať životopis
ID: 3646146   Dátum zverejnenia: 16.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800€ brutto plus tips, príplatky za prácu cez víkend a sviatok, dochádzkový a výkonnostný bonus až do 100€