Pomocná sila v kuchyni/Umývanie riadov a sanitácia priestorov kuchyne

Park Inn by Radisson Danube Bratislava

Miesto práce
Rybné námestie, Bratislava
Termín nástupu
najlepšie IHNEĎ !
750 EUR Brutto, plus príplatky za prácu cez víkend a sviatky, dochádzkový bonus a výkonnostný bonus až do výšky 100€ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Umývanie riadu v umývačke riadu, ktorá šetrí chrbát - netreba sa namáhať zohýnaním
Ručné umývanie riadu
Umývanie podlahy za pomoci stroja aj ručne
Pomocné práce v kuchyni pri preberaní tovaru či varení
Starostlivosť o čistotu v kuchyni a zamestnaneckej jedálni
Výkon práce podľa pokynov šéfkuchára v spolupráci s ostatnými kuchármi
Zmluva IBA na TPP (fulltime)!

- priateľský šéfkuchár a celý tím v kuchyni s prenikavým humorom a ľudským prístupom
- jedáleň s výborným jedlom zadarmo počas pracovnej doby !
- príležitosť priučiť sa novým veciam a kariérne rásť
- moderné fitness zadarmo, vstup do bazéna za zľavu a zľava v reštaurácii 25%

Informácie o výberovom konaní

Radi Vás privítame čím skôr! Nástup je možný IHNEĎ!
Táto pozícia je vhodná LEN pre TPP kontrakt. Ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

zmysel pre poriadok, hygienu a čistotu
zodpovednosť
precíznosť
dochvíľnosť
silná vnútorná motivácia pracovať rýchlo a efektívne

Park Inn by Radisson® je farebná, dynamická hotelová značka, ktorá poskytuje bezproblémový hotelový zážitok. Priateľský. Pozitívny. Vibrujuci. Nekomplikovaný. Park Inn by Radisson je určený pre moderného cestovateľa. Značka dodáva farbu životu prostredníctvom flexibilných a funkčných priestorov, personálu a energie v každom zo svojich 2000+ hotelov po celom svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3625558  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR Brutto, plus príplatky za prácu cez víkend a sviatky, dochádzkový bonus a výkonnostný bonus až do výšky 100€ mesačne