Čašník

Park Hotel Tartuf

Pustý Chotár 495, 95175 Beladice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všetky znalosti potrebné pre profesiu čašník s prihliadnutím na kategóriu hotela (*** alebo ****). Obsluhovanie pri rôznych firemných a spoločenských akciách, pričom značná časť hostí je zo zahraničia resp. z firiem, ktorí sú zvyknutí na kvalitné služby. Riadenie kolektívu a organizovanie práce. Aktívna komunikácia s recepciou, prevádzkarom, manažérom s cieľom zabezpečiť bezproblémový chod reštaurácie a priebeh akcií. Je nutné byť vyštudovaný(á) v odbore.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

dohodou

po skúšobnej dobe zmluva na dobu neurčitú, dotovanie dopravy, strava, zľava do hotelového wellness a fitness centra, profesionálny rast. Možnosť trinásteho platu.

Zivotopis v slovenskom jazyku zasielajte mailom. Dalsie informacie získate na nižšie uvedenom telefónnom čísle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník, gastronómia, hoteliérstvo

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

čašník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, samostatnosť a zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita.

Hotel (***) nachádzajúci sa v objekte historického kaštieľa s jedinečným prostredím a atmosférou, ubytovanie, moderná gastronómia, kongresové sály, wellness centrum, profesionálne tenisové kurty, tichý rozľahlý park. Vyhľadávané miesto pre organizovanie rôznych firemných a spoločenských podujatí, akcií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Park Hotel Tartuf***
Pustý Chotár 495
95175 Beladice
ID: 1301925   Dátum zverejnenia: 24.2.2016   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou