Beauty Consultant pre značku Byredo

Parfumerie Douglas Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
790 EUR/mesiacMotivace značky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa tvárou značky Byredo a prevezmi si kompletnú starosť o tuto značku na našej pobočke Douglas Aupark v Bratislave.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

• Tvojou hlavnou úlohou bude postarať sa o to, aby sa u nás zákazníci cítili čo najpríjemnejšie a urobiť z ich nákupu zážitok, vďaka ktorému sa budú radi vracať
• Či už budú potrebovať poradiť s výberom vône, alebo odporučiť sviečku, ktorá spríjemní ich večer pri víne, budeš to ty, kto im vždy dokáže poradiť a poskytnúť 100% servis
• Budeš pre zákazníkov poradcom vo svete vôní, kozmetiky, ale aj doplnkového sortimentu
• Staneš sa neoddeliteľnou súčasťou tímu, ktorý ťahá za jeden povraz a budeš sa podieľať na dosiahnutí stanovených cieľov predaja
• Dobrý dojem je dôležitý - budeš sa preto starať o vzhľad vystaveného tovaru a dopĺňať ho

Čo ti ponúkame?

• Každý deň nové výzvy v luxusnom prostredí
• Skvelý kolektív
• Motiváciu značky
• Skrátenú pracovnú dobu
• Odpovedajúce platové ohodnotenie

Čo ti nesmie chýbať?

• Nadšenie pre kozmetiku a značku Byredo
• Prehlaď vo svete luxusnej kozmetiky
• Perfektný zákaznícky servis
• Ochota, dynamickosť, proaktívny prístup a zapálenie pre prácu
• Cit pro design
• Spoľahlivosť a kritické myslení
• Komunikačné schopnosti a zručnosť školiť tím
• Príjemný vzhľad a vystupovanie
• Základná znalosť AJ (pre komunikáciu so zákazníkom)
• Prax v obore výhodou

Napíš nám, prečo sa tvárou značky Byredo musíš stať práve tie a pošli nám svoj životopis s fotografiou.
Tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kozmetika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Výhoda

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspech nie je náhoda! Parfumérie Douglas sa vypracovala na pozíciu európskej jednotky vďaka kompetencii, kvalite a prístupu k zákazníkom. Vo viac ako 1900 parfumériách v zahraničí, z toho 11 v SR, staráme sa o splnenie Vašich prianí.

DOUGLAS - YOUR PARTNER IN BEAUTY

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4393071  Dátum zverejnenia: 1.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 790 EUR/mesiac