Fakturant (Ž/M) Banská Bystrica

Parfumerie Douglas Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
03.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej parfumérie v Banskej Bystrici hľadáme spolupracovníkov na pozíciu Fakturant (Ž/M).

Čo je to hlavné, čo Vás na tejto pozícii čaká?
• administratívne a manuálne práce v zázemí predajne
• spracovanie daňových dokladov, dodacích listov a dobropisov
• príjem tovaru do systému Dewas v súlade s internými smernicami
• označenie tovaru správnou cenou a kódovanie produktov čipom proti krádeži
• manipulácia so zásielkami (fyzicky náročné)
• objednávky spotrebného materiálu
• komunikácie s kolegami, účtovné, dodávateľmi, prepravnou spoločnosťou a kuriérov
• účasť na interných školení, pravidelných poradách a inventároch

Budeme sa rozumieť ak:
• ste vyučený / á alebo máte stredoškolské vzdelanie s maturitou
• máte prax v praxi v obore
• hovoríte plynulo slovensky a máte základnú znalosť angličtiny (rozpoznanie produktov, čítanie faktúr)
• viete pracovať v exceli
• je na vás spoľahnutie
• ste v dobrej fyzickej kondícii

Čo Vám ponúkame?

• každý deň nové výzvy v luxusnom prostredí
• prácu na hlavný pracovný pomer
• zamestnanecké zľavy na výrobky
• motivačný systém a zodpovedajúce platové ohodnotenie

Prosím napíšte nám stručnú informáciu, prečo chcete pracovať v parfumérii Douglas

Tešíme sa na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Úspech nie je náhoda! Parfumérie Douglas sa vypracovala na pozíciu európskej jednotky vďaka kompetencii, kvalite a prístupu k zákazníkom. Vo viac ako 1900 parfumériách v zahraničí, z toho 11 v SR, staráme sa o splnenie Vašich prianí.

DOUGLAS - YOUR PARTNER IN BEAUTY

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3572989  Dátum zverejnenia: 19.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 Eur