Projektant

PaRELI s.r.o.

Miesto práce
Lakeside Park Phase 01, Tomášikova 64, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Nadpriemerne ohodnotenie + odmeny + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie projektov silnoprúdových a slaboprúdových systémov so zameraním na komerciu, bytovú výstavbu a logistické centrá.
Uchádzač, ktorý nemá dostatok skúsenosti v odbore bude pracovať pod dohľadom skúseného kolegu.

- Nadpriemerné finančné ohodnotenie zohľadňujúce znalosti a skúsenosti v odbore
- Firemné auto aj na súkromné účely
- Flexibilná pracovná doba

Čakáme tvoj životopis na: pareli@pareli.sk. Oslovení budú uchádzači, ktorí spĺňajú predpoklady.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

energetika, elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedných ľudí, ktorí majú chuť pracovať na významných projektoch na celom území SR a v zahraničí. Požadujeme technické myslenie a záujem neustáleho vzdelávania sa. Za to ponúkame perspektívnu kariéru s možnosťou odborného rastu.

Návrh silnoprúdových inštalácií a slaboprúdových systémov, bleskozvodov, MaR.
Výkon OPaOS (revízie) elektrických zariadení a bleskozvodov.
Analýzy kvality siete

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Lakeside Park Phase 01, Tomášikova 64
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Matej Jašurek
E-mail: poslať životopis
ID: 3310396   Dátum zverejnenia: 14.2.2018