Obchodný reprezentant/-ka

Pardon, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
520€ (reálna mzda je prirodzene vyššia v závislosti od výkonu, možnosť spolupráce na TPP aj živnosť)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem byť súčasťou stabilného a priateľského tímu redakcie inzertných novín Pardon, ktoré pôsobia na trhu viac ako 27 rokov? Máte nadšenie pre prácu s ľuďmi a zároveň potrebné obchodnícke zručnosti? Váš prejav je profesionálny a ľudský zároveň? V tom prípade sa s Vami radi stretneme osobne.
Hlavné pracovné činnosti:
• zodpovednosť za budovanie a rozvíjanie korektných obchodných vzťahov so zákazníkmi
• aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov (telefonicky, e-mailová, osobná komunikácia)
• poskytovanie komplexnej starostlivosti existujúcim zákazníkom
• prezentácia a predaj portfólia produktov spoločnosti
• analýza a segmentácia reklamného trhu, reagovanie na trhovú situáciu
• práca s interným databázovým systémom
• správa potrebnej agendy
• reporting
• marketingové aktivity
• pozícia nie je spojená s masívnym cestovaním

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na trhu
- Priateľská a rodinná atmosféra, mnohí naši kolegovia sú vo firme viac ako 20 rokov
- Bezplatné lístky na rôzne kultúrne podujatia
- Príležitosť pre sebarealizáciu a podieľanie sa na príprave predajnej stratégie

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem a zaslanie štruktúrovaného životopisu. Vaše skúsenosti dôkladne zvážime a telefonicky budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí v čo najväčšej miere zodpovedajú našim požiadavkám a preferenciám.
Všetkým želáme veľa pracovných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné, marketing

Vodičský preukaz

B

- SŠ/VŠ vzdelanie
- Potrebná je predchádzajúca prax na obchodnej pozícii spojenej s aktívnym predajom
- Zručnosti a prehľad v oblasti reklamy a marketingu sú vítané
- Počítačová gramotnosť a veľmi dobrá znalosť slovenského jazyka je požadovaná
- Priateľský a zároveň profesionálny verbálny prejav
- Kreativita je vítaná

Neriadime váš obchod. My sa staráme o to, aby sa vedelo o vašom obchode a vy tak mali čas na jeho riadenie.
Pardon má viac ako 27 ročné skúsenosti v oblasti reklamy. Špecializuje sa na lokálny marketing, vyzná sa vo svete online aj offline reklamy. Zabezpečuje grafickú prípravu, tlač a distribúciu iných reklamných materiálov
Spoločnosť je členom skupiny Pardon, ktorá vydáva inzertný týždenník Pardon pre mestá Trenčín, Nitra, Trnava, Topoľčany a zároveň pôsobí v oblasti polygrafie - Tlačiarne Pardon. S radosťou vám vytlačíme všetko od drobných vizitiek, cez letáky, plagáty, brožúry, zakladače, kalendáre a knihy až po veľkoplošnú exteriérovú tlač.
Informácie o spoločnosti nájdete na: www.ipardon.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3588150  Dátum zverejnenia: 28.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520€ (reálna mzda je prirodzene vyššia v závislosti od výkonu, možnosť spolupráce na TPP aj živnosť)