Čašník, barista

Parcel SK spol. s r.o.

Miesto práce
Obchodná 1, Miloslavov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
september 2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacodmeny, preplácané nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky FLORISTA hľadáme pracovníka, ktorý má skúsenosti v oblasti gastronómie.
Obsluha zákazníkov, príprava nápojov, príprava a výdaj jednoduchých jedál, práca s pokladňou, proaktívny predaj, znalosť ponúkaného sortimentu, starostlivosť o prevádzku (udržiavanie čistoty, príprava pred každodenným otvorením), starostlivosť o zákazníka.
Plat 1000 až 1200 - podľa skúseností.

Pravidelné školenia pre nadobudnutie znalostí v oblasti predaja produktov prevádzky, správnej obsluhy a techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

- príjemné vystupovanie
- ochota pracovať
- zručnosť
- poriadkumilovnosť
- samostatnosť
- výučný list alebo hygienické minimum + zdravotný preukaz

Naša spoločnosť sa rozhodla rozšíriť oblasť svojho pôsobenia pre rozvoj služieb v obci Miloslavov. Vytvárame prevádzku "Florista", ktorá je tvorená spojením dvoch základných služieb - kvetinárstvo a bistro.
ID: 4189803  Dátum zverejnenia: 2.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac