Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič-Taxi/žena Vodička-Taxi

Parcel Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 300 EUR/mesiacBonusy, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TAXI služba. Vlastný automobil nie je potrebný.
Tvoj životopis očakávame na - [email protected]
Podmienka: čistý register trestov, karta vodiča taxi služby - preukaz taxikára (+psychická a zdravotná spôsobilosť k výkonu práce).

Náplňou práce je:
Preprava(osôb) zákazníka – pomoc pri nakladaní a vykladaní batožiny.
Starostlivosť o vozidlo – udržiavať čistotu vozidla aj jeho interiéru.
Dodržiavanie predpisov – v súlade s kódexom spoločnosti.
Práca so smartfónom a navigáciou - bude dodaný ak bude treba

- plat: plat je FIX (NIE odovzdávka za kilometre)
- provízia za nadčas
- stravné lístky v prípade TPP

Je možnosť preplatenia nakládov za vybavenie všetkých potrebných dokladov pre vodiča taxislužby .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čistý register trestov
- zdravotná a psychická spôsobilosť
- výpis z karty vodiča
- nadšenie a entuziazmus
- príjemné vystupovanie
- primerané komunikačné schopnosti
- sebadisciplína a zodpovednosť
- ústretovosť a ochota

predaj a služby, prevádzkovanie internetového obchodu
ID: 4497654  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac