Obchodný manažér

PARAGAN SK, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
900 - 3 000 EUR/mesiacmzda sa skladá zo základnej mzdy 900 € a pohyblivej zložky - suma za predané kusy + % provízia z predaja podmienky sú na vzájomnej dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za predaj nadstavieb na nákladné a úžitkové vozidlá
- získavať a rozvíjať klientelu
- reagovať na predajné dopyty telefonicky, elektronicky alebo osobne
- rozvíjať predajné návrhy
- viesť harmonogram predajnej činnosti
- jednanie s obchodnými firmami a koncovými zákazníkmi
- časté pracovné cesty
- kalkulácia a spracovanie ponúk
- prezentácia produktov spoločnosti a služieb

- služobné auto
- telefón
- PC
- školenia zdarma v rámci zamerania a ďalšieho rozvoja

Informácie o výberovom konaní

životopisy prosím poslať e mailom,
vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor
ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- práca v CRM
- znalosť zásad v postupe predaja
- znalosť zásad zákazníckeho servisu
- znalosť základných obchodných princípov
- skúsenosť v predaji
- znalosť trhu predaja nákladných a úžitkových vozidiel

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou nadstavieb na nákladné a úžitkové vozidlá. Vyrábame nadstavby valníkové, skriňové, izotermické, sklápacie. V našom výrobnom programe máme zaradenú aj výrobu špeciálnych nadstavieb, napr. prepravníky pre kone, EUROBOXY a podobne. Ďalšou časťou výrobného programu je montáž a servis hydraulických čiel .
www.paragan.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1489824  Dátum zverejnenia: 18.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac