Logo PARADIGMA, s.r.o.

Buď naším obchodným zástupcom a ulov tie správne obchodné príležitosti v oblasti call centier

PARADIGMA, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
máj - jún 2024
1 300 - 1 600 EUR/mesiacPozícia obchodníka je v každej spoločnosti skladaná z fixnej a variabilnej časti. My nie sme výnimka. Preto ponúkame FIX, ktorý začína u nás od 1300,- Eur. Všetko ostatné je už v tvojich rukách. Ak nás presvedčíš, že si tá najlepšia investícia, vieme sa dohodnúť aj inak.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si iniciatívny, vytrvalý a máš presnú mušku na obchod?

Tak presne TEBA hľadáme - obchodníka, ktorý je lovec príležitosti.

Sme úspešné a moderné call centrum a naším klientom zabezpečujeme komplexné služby zákazníckej linky starostlivosti, akvizície či telesales. Existuje množstvo firiem, ktorým by naše služby pomohli, ale o nás ani nevedia alebo si nedokážu predstaviť spoluprácu. A preto hľadáme do nášho tímu obchodníka - lovca, ktorý premostí potencionálnych klientov s našou ponukou a pomôže nielen nám k ďalšiemu rastu.

Ako náš obchodník - lovec:
* budeš pravidelne vyhľadávať obchodné príležitosti,
* budeš komunikovať s firmami a ponúkať im naše služby,
* budeš pripravovať cenové ponuky a prezentácie,
* svoju prácu budeš vykonávať nielen v teréne ale aj v office, doma aj v zahraničí,
* budeš v obraze pri najnovších trendoch a budeš ich vedieť implementovať.

A čo teda za svoju prácu (okrem mzdy) dostaneš?

* staneš sa členom PARADIGMA rodiny a budeš sa spolupodieľať na raste firmy,
* budeš môcť voľne a kreatívne uchopiť svoju pracovnú pozíciu,
* dostaneš možnosť zažiť rôzne teambuildingy, napr. aj v Barcelone, Ríme či Krakove,
* budeš sa môcť podpísať pod spoločné úspechy a tešiť sa z nich,
* dostaneš možnosť vzdelávať sa a kariérne rásť.

Pridaj sa k nám, pretože v našej firme tvoj hlas nezanikne.

Kontaktovať nás môžeš aj telefonicky, ak si nie si istý, či je to práca pre Teba. Alebo nám napíš e-mail a my sa ti ozveme. Radi ti zodpovieme otázky a dohodneme sa na termíne pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, managment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Pokročilý
Prezentačné znalosti - Pokročilý
Obchodná komunikácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

Tak si to celé zhrňme, či si LOVEC, ktorého hľadáme:

* si nebojácny a máš skúsenosti s obchodníckou pozíciou,
* máš nos na obchod a vieš z príležitosti získať maximum,
* máš rád komunikáciu a vyjednávanie,
* si sebadisciplinovaný a vieš si sám určovať prácu,
* si aktívny šofér a si ochotný cestovať za obchodnými príležitosťami.

Sme profesionálne a dynamické multikanálové kontaktné centrum zamerané na služby komerčného call centra. Pôsobíme v mnohých oblastiach, ako je energetika, automotive, beauty, poisťovníctvo, gastro, bankovníctvo, obchod, nehnuteľnosti a iné.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a špičkovej technológii dnes patríme medzi lídrov v oblasti kontaktných centier v Slovenskej a Českej republike. Naše služby poskytujeme výhradne pre existujúcu klientelu našich partnerov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4809157  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac