Staň sa členom Paradigma rodiny ako telefonický špecialista zákazníckej podpory

PARADIGMA, s.r.o.

Miesto práce
Veľká Okružná 26a, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
apríl 2024
1 050 EUR/mesiacSpolu s variabilnou zložkou je plat v priemere 1050 €, ale môže byť vyšší, záleží na tvojej úspešnosti (základná mzda 820 €).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si komunikatívny, rád pracuješ v kolektíve, zvládaš multitasking, si empatický, máš prozákaznický prístup a schopnosť rýchlo riešiť problémy a najmä rád ROZPRÁVAŠ, tak máme pre teba skvelú príležitosť, pretože toto sú presne tie vlastnosti, ktoré hľadáme.

Staň sa členom PARADIGMA rodiny, ako telefonický špecialista zákazníckej podpory.

U nás získaš asi to, čo všade - priateľský a dynamický kolektív, spoločné kávičkovanie, obedovanie a rôzne teambuildingy. Ale my ti k tomu ešte navyše naozaj dáme:

  • normálneho šéfa, na ktorého sa môžeš obrátiť,
  • fajn kolegov, ktorí ťa podporia a príjmu do tímu,
  • a prácu, ktorá ma zmysel.

Čo bude tvojou úlohou?

▶ prijímanie telefonických hovorov od zákazníkov za účelom vybavenia rôznych požiadaviek,

▶ zaznamenávanie údajov do interného systému a aplikácii klienta,

▶ aktívna telefonická komunikácia so zákazníkmi a prezentácia aktuálnych produktov a služieb,

▶ používanie argumentačných techník zameraných na predaj,​

Čo očakávame od teba?

✔️ Výnimočné komunikačné zručnosti.

✔️ Silnú orientáciu na zákazníka a schopnosť pracovať v tíme.

✔️ Integritu, profesionalitu a odhodlanie rásť s nami.

✔️ Skúsenosť v call centre je plus, ale nie je potrebná - my ťa naučíme všetko, čo potrebuješ vedieť!

Ku dohodnutej mzde ti ponúkame navyše:

➡ variabilnú zložku v priemere 100 € mesačne, ale môže to byť aj viac, záleží na tvojej šikovnosti

➡ v prvých mesiacoch ťa podporíme nástupným bonusom až do výšky 180 €

➡ poskytneme ti dochádzkový bonus do výšky 360 € ročne

➡ odmenu za nového kolegu do výšky 300 €

➡ každý mesiac nabitú kartu do nášho snack automatu a kávomatu v hodnote 5 €

Ponúkame ti naozaj zaujímavé výhody:

✅ uvedomujeme si, že nie každému sa dá pracovať na plný úväzok, preto si môžeš vybrať či chceš pracovať 6 alebo 8 hodín denne,

✅ u nás sa pracuje v 2 zmenách (v čase od 8:00 do 16:30 alebo od 9:30 do 18:00) - ale garantujeme ti, že vždy sa vopred dohodneme na pracovnej zmene, ktorá je flexibilná

✅ víkendy a sviatky máš voľné, môžeš sa venovať svojej rodine a záľubám,

✅ po vzájomnej dohode vieme pristúpiť aj na formu home office práce,

✅ tvoj supervízor ti pomôže so všetkými otázkami a bude ti k dispozícii počas celého dňa,

✅ naša školiteľka ťa bude sprevádzať prvé dni, aby si svoj prvý hovor zvládol bez stresu,

✅ zabezpečíme pravidelne čerstvé ovocie a pitný režim na pracovisku,

✅ dostaneš každomesačne príspevok do snack automatu a kávomatu,

✅ podporíme ťa v športových aktivitách - máme pre teba pripravenú Multisport kartu,

✅ čaká na teba priateľsky kolektív, moderné pracovné prostredie a zaujímavá práca.

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie u nás prebieha nasledovne:

1. Zašleš nám svoj životopis a my posúdime vhodnosť tvojho profilu na danú pozíciu.
2. Zavoláme ti alebo pošleme e-mail s vyjadrením.
3. Pozveme ťa k nám do firmy na osobné stretnutie.
4. Ak sa ti tu bude páčiť a ty sa budeš páčiť nám, dohodneme si termín nástupu.
5. Vítame ťa, si členom PARADIGMA tímu :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné zručnosti, schopnosť argumentácie

Sme profesionálne a dynamické multikanálové kontaktné centrum zamerané na služby komerčného call centra. Pôsobíme v mnohých oblastiach, ako je energetika, automotive, beauty, poisťovníctvo, gastro, bankovníctvo, obchod, nehnuteľnosti a iné.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a špičkovej technológii dnes patríme medzi lídrov v oblasti kontaktných centier v Slovenskej a Českej republike. Naše služby poskytujeme výhradne pre existujúcu klientelu našich partnerov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4787876  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac