Hľadáme superhrdinu, ktorý má nos na obchodné príležitosti. Hľadáme super obchoďáka.

PARADIGMA, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 2 500 EUR/mesiacObchodnícka pozícia v každej spoločnosti je skladaná z fixnej a variabilnej časti. My nie sme výnimka. Preto ponúkame FIX, ktorý začína u nás od 1300,- Eur. Všetko ostatné je už v tvojich rukách. Ak nás presvedčíš, že si tá najlepšia investícia, vieme sa dohodnúť aj inak. K mzde sa viažu pravidelné MESAČNÉ a ROČNÉ odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ten statočný, nebojácny, odvážny ale aj taktný a rozvážny, ktorý vie vycítiť obchodnú príležitosť?
Si ten, ktorého ak vyhodia dverami vojde späť oknom?
Si ten, ktorý hľadá, dovtedy kým nenájde (ten správny business?)
Si ten, ktorý vie dosahovať ciele?

Tak presne TEBA hľadáme - nášho SUPER OBCHOĎÁKA.

Sme úspešné a moderné call centrum a naším klientom zabezpečujeme komplexné služby zákazníckej linky starostlivosti, akvizície či telesales. Existuje množstvo firiem, ktorým by našej služby pomohli, ale o nás ani nevedia alebo si nedokážu predstaviť spoluprácu. A preto hľadáme do nášho tímu SUPER OBCHOĎÁKA, ktorý premostí potencionálnych klientov s našou ponukou a pomôže nielen nám k ďalšiemu rastu.

Ako náš SUPERHRDINA:

* budeš pravidelne vyhľadávať obchodné príležitosti,
* budeš mať v starostlivosti najdôležitejších zákazníkov našej spoločnosti,
* budeš komunikovať s firmami a ponúkať im naše služby,
* budeš pripravovať cenové ponuky a prezentácie,
* svoju prácu budeš vykonávať nielen v teréne ale aj v office, doma aj v zahraničí,
* budeš v obraze pri najnovších trendoch a budeš ich vedieť implementovať.

A čo teda za svoju prácu (okrem mzdy) dostaneš?

* staneš sa členom PARADIGMA rodiny a budeš sa spolupodieľať na raste firmy,
* budeš môcť voľne a kreatívne uchopiť svoju pracovnú pozíciu,
* dostaneš možnosť zažiť rôzne teambuildingy, napr. aj v Barcelone alebo Ríme,
* budeš sa môcť podpísať pod spoločné úspechy a tešiť sa z nich,
* dostaneš možnosť vzdelávať sa a kariérne rásť.

Pridaj sa k nám, pretože v našej firme tvoj hlas nezanikne.

Kontaktovať nás môžeš aj telefonicky, ak si nie si istý, či je to práca pre Teba. Alebo nám napíš e-mail ([email protected]) a my sa ti ozveme. Radi ti zodpovieme otázky a dohodneme sa na termíne pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, managment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

Tak si to celé zhrňme, či si ten SUPER OBCHOĎÁK, ktorého hľadáme:

* si nebojácny a máš skúsenosti obchodníckou pozíciou,
* máš nos na obchod a vieš z príležitosti získať maximum,
* máš rád komunikáciu a vyjednávanie,
* si sebadisciplinovaný a vieš si sám určovať prácu,
* si aktívny šofér a si ochotný cestovať za obchodnými príležitosťami.

Sme profesionálne a dynamické multikanálové kontaktné centrum zamerané na služby komerčného call centra. Pôsobíme v mnohých oblastiach, ako je energetika, automotive, beauty, poisťovníctvo, gastro, bankovníctvo, obchod, nehnuteľnosti a iné.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a špičkovej technológii dnes patríme medzi lídrov v oblasti kontaktných centier v Slovenskej a Českej republike. Naše služby poskytujeme výhradne pre existujúcu klientelu našich partnerov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4534361  Dátum zverejnenia: 13.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac