Hľadáme diamant v HR, ktorý s nami dosiahne veľké veci

PARADIGMA, s.r.o.

Miesto práce
Veľká Okružná, Žilina
Termín nástupu
asap
1 700 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda sa ale pohybuje od 1 700 EUR vrátane mesačnej variabilnej zložky. Ročné odmeny sa pohybujú v našej spoločnosti až do výšky 1 600 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme diamant v HR: Človeka, ktorý s nami dosiahne veľké veci

Pracujete na pozícii HR a už dlhšie chodíte do práce bez úsmevu? Rozmýšľate nad tým, že by ste konečne pracovali pre firmu, ktorá je inovatívna, v ktorej sa vždy niečo deje a v ktorej budete kreovať pracovné prostredie? Je vašim snom pracovať vo firme, v ktorej budete môcť meniť veci, zlepšovať a prichádzať s nápadmi, ktoré sa dotiahnu do konca? Tak sa staňte súčasťou inovatívnej spoločnosti PARADIGMA, ktorá sa zameriava na starostlivosť o zákazníka a poskytovanie rôznych služieb pre klientov spoločnosti.

Naša firma aktuálne prechádza veľkým marketingovým prerodom a k tomu aby sme naplnili naše odvážne plány a ciele, potrebujeme cieľavedomú osobu na personálne oddelenie, ktorá to tu poriadne roztočí.

V mnohých inzerátoch nájdete hneď v úvode koho firma hľadá. My začneme tým, koho nehľadáme:

* nehľadáme človeka, ktorý bude len zadávať inzeráty a ktorý sa vyzná IBA v zákonoch
* nehľadáme človeka, ktorý nie je otvorený zmenám a má len svoje stereotypné/zaužívané postupy
* ani toho, kto je len „zamestnancom na 8 hodín“
* nehľadáme človeka, ktorý nie je systematický a veci nedoťahuje do konca.
a už vôbec nie toho, kto potrebuje viezť za ruku a kto hľadá výhovorky namiesto riešení
Ak náhodou našu firmu PARADIGMA ešte nepoznáte, zopár slov na úvod:

PARADIGMA je „Your Voice“. Super Hlas našich skvelých klientov. Zameriava sa na komunikáciu medzi našimi klientmi a ich zákazníkmi. Či už sa jedná o zákaznícky servis – napr. vyriešenie odtiahnutia nepojazdného vozidla v Chorvátsku o 3. hodine nad ránom alebo ide o služby, ktoré vás nenechajú bez finančnej istoty aj v prípade úrazu alebo hospitalizácie. To všetko 24 hodín denne, v niekoľkých jazykoch a s desiatkami našich komunikačných špecialistov.

V PARADIGMA pracuje cca 100 ľudí, ktorí spolu tvoria dušu spoločnosti. Vytvárame prvotriedne pracovné prostredie a na prvom mieste je u nás starostlivosť o zamestnancov. Neustále zlepšujeme naše IT systémy, interné procesy a postupy, aby sme mohli vytvárať pridanú hodnotu zákazníkom a aby sa našim kolegom lepšie pracovalo.

A teraz k veci. Akého človeka hľadáme? (veríme, že sa tu nájdete):

* kto rád mení vzorec v tradičnom HR
* kto slovné spojenie „nie sú ľudia“ nepozná
* kto ma úsmev na tvári, super energiu a vie ňou nakaziť ľudí okolo
* kto má obrovskú vnútornú motiváciu a vie motivovať aj svoje okolie
* kto je dušou líder a vodca
* kto má nápady, je kreatívny, inovatívny a rád experimentuje
* kto hľadá riešenia, nebojí sa nových trendov a v zmenách hľadá príležitosti
* kto má rád systém a vie veci dotiahnuť do konca
* kto vie pracovať s číslami, má dobré argumentačné a prezentačné schopnosti
* kto vie čo chce, a to aj dosiahne
* kto nečaká na pokyny „z hora“ a kto bude o dva kroky pred tým, než nastanú personálne požiadavky
* kto sa rád vzdeláva
* kto chce byť „out of box“
* kto chce rásť spolu s nami

Aká náplň práce vás čaká a čo budete pravidelne robiť?

Najdôležitejšia vec je, že nám budete pomáhať so zabezpečením dostatku spokojných kolegýň a kolegov. A popri tom:

* budete spoluvytvárať pozitívnu atmosféru a úsmev na tvárach v tíme
* budete zabezpečovať komplexné riadenie všetkých HR procesov.
* budete plánovať a analyzovať aktivity (Excel a PowerPoint vám v tom budú pomáhať)
* budete pomáhať riadiť rozvoj, motiváciu a hodnotenie kolegov
* budete realizovať kreatívne náborové kampane a chystať lákavé inzeráty na voľné pozície
* budete tá osoba, ktorá bude viesť pohovory
* budete participovať s marketingovým oddelením a spoluvytvárať imidž spoločnosti
* budete pre našich kolegov „bútľavou vŕbou“ a budete im chcieť vedieť poradiť
* budete definovať koho a ako vzdelávať, aby sa všetci a celá spoločnosť rozvíjali
* budete riešiť HR administratívu ako prípravu zmlúv, dohôd, dodatkov, nástupov, výstupov, atď. (bez toho by to nešlo)
* budete navrhovať a implementovať systém benefitov a motivačných schém v spoločnosti
* budete ten človek, vďaka ktorému sa minimalizuje fluktuácia
* budete mať zodpovednosť za plánovanie a optimalizáciu HR budgetu spoločnosti
* budete tvoriť a implementovať HR stratégiu spoločnosti
* budete hľadať a využívať rôzne formy podpory zamestnanosti zo strany úradov
* budete mať možnosť spoluvytvárať ďalšie smerovanie a rast spoločnosti

Čo za svoju prácu dostanete?

* dostanete možnosť ukázať všetkým, že aj HR oblasť sa dá robiť inak
* stanete sa členom TOP manažmentu a budete sa spolupodieľať na tvorbe stratégie spoločnosti
* dostanete voľnú ruku pri riešení každodenných situácií v HR oblasti
* dostanete možnosť začínať každý deň voňavou kávou a úsmevom
* dostanete možnosť zažiť si (a spoluorganizovať) rôzne teambuildingy, napr. aj v Barcelone alebo Ríme
* budete mať možnosť riadiť si svoj čas dostanete možnosť pracovať z domu
* dostanete voľnú ruku v rozhodovaní
* budete sa môcť podpísať sa pod spoločné úspechy a tešiť sa z nich
* dostanete možnosť vzdelávať sa a kariérne rásť

Koľko vám za vašu prácu dáme?

Netušíme, aké vedomosti a zručnosti máte. Napíšte nám čo viete, čo máte za sebou a prečo by ste s nami chcel pracovať. Plat totiž nemáme ohraničený. Ak nás presvedčíte, že ste tá najlepšia investícia, dohodneme sa na plate aký si vypýtate.

Základná hrubá mzda sa ale pohybuje od 1 700 EUR vrátane mesačnej variabilnej zložky. Ročné odmeny sa pohybujú v našej spoločnosti až do výšky 1 600 EUR a ak prinesiete výsledky, je možné aj kariérne rásť (napr. aj na inú manažérsku pozíciu v rámci spoločnosti).

Dôležité je povedať, že vyberať budeme srdcom a intuíciou, lebo to je pre nás vo firme neuveriteľne dôležité. Preto nám okrem životopisu pošlite aj krátky motivačný list (áno, je to pre nás veľmi dôležité).

Napísať tento inzerát nám trvalo pomerne dlho, lebo nehľadáme klasického personalistu. Hľadáme diamant, ktorý bude neodmysliteľnou súčasťou PARADIGMA. Preto veríme, že ak ste sa v týchto riadoch našli, nebude problém napísať nám čo vás zaujalo a prečo by ste u nás chceli pracovať :).

CV a motivačný list posielajte na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Sme profesionálne a dynamické multikanálové kontaktné centrum zamerané na služby komerčného call centra. Pôsobíme v mnohých oblastiach, ako je energetika, automotive, beauty, poisťovníctvo, gastro, bankovníctvo, obchod, nehnuteľnosti a iné.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a špičkovej technológii dnes patríme medzi lídrov v oblasti kontaktných centier v Slovenskej a Českej republike. Naše služby poskytujeme výhradne pre existujúcu klientelu našich partnerov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4405990  Dátum zverejnenia: 18.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac