4,5 - 5 EUR/hod.

Špecialista pre podporu zákazníkom / Info linka

Paradigma, s.r.o.

Miesto práce
Veľká Okružná, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj v tíme, kde začína deň voňavou kávou a s úsmevom na tvári :)
Náplň práce:
Predovšetkým komunikácia s našimi zákazníkmi z rôznych kútov Česka i Slovenska.
Budeš ich podporovať alebo hľadať spoločné riešenia ich požiadaviek prostredníctvom telefonátov.
Zodpovednosť za vytváranie, editáciu a kontrolu stavu vytvorených objednávok.
Tvoju náplňou práce bude tiež poskytovanie informácií o produktoch, dostupnosti tovaru, stavu objednávky alebo príležitostne riešenie reklamácií.
Pomáhať zákazníkom s výberom tovaru na webe.
Jedná sa o telefonické poradenstvo a poskytovanie informácií (nebudeš predávať!!!)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,5 € za hodinu + 0,5 € za hodinu

- Flexibilita - vďaka nej vieš zladiť osobný aj pracovný život
- Pohodlie - pracuješ s najmodernejšími technológiami v atraktívnych priestoroch
- Pracovná doba /PO-PI 10:00-22:00 - možnosť dohodnúť si zmeny/
- Oceníme Tvoj prístup

Informácie o výberovom konaní

Ak chceš vedieť kto sme, klikni na:
https://www.facebook.com/paradigmacc a
pošli svoj životopis, nech Ťa ostatní nepredbehnú :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Si komunikatívny a dokážeš udržať emócie na uzde.
- Situácie riešiš s pozitívnym nábojom a asertívne.
- Rád sa učíš nové veci.
- Vieš si vyhľadať informácie a používať ich.
- Máš tímového ducha, pretože u nás pracujeme ako tím.
- Si zodpovedný, môžme sa na Teba spoľahnúť.
- Skúsenosti zo zákazníckeho servisu alebo call centra sú rozhodne výhodou. Nie sú však podmienkou!
- Znalosť cudzieho jazyka (AJ, NJ) výhodou.

Nadnárodná spoločnosť zameraná na služby kontaktného centra. Naše zameranie je výhradne na existujúcu klientelu našich partnerov. Náš tím sa dynamicky rozvíja hlavne vďaka rozrastajúcej sa spolupráci s našimi klientami a vzdelávaniu našich pracovníkov. Sme lídrami na trhu hlavne vďaka kvalite našich kolegov, ktorí sa postupne stali TOP odborníkmi vo svojom odbore. Ak hľadáš kreatívnu prácu, pri ktorej dokážeš využiť svoje komunikačné schopnosti a zároveň si zodpovedný, tak v našej spoločnosti máš dvere otvorené.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Javorova 10
931 01 Šamorín
ID: 3779719   Dátum zverejnenia: 5.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,5 € za hodinu + 0,5 € za hodinu