Špecialista kontaktného centra pre podporu zákazníkov (HPP)

PARADIGMA, s.r.o.

Zahradnícka, Prievidza, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.03.2022
Od 780 EUR/mesiac+ zaujímavá variabilná zložka mzdy - jej výška je v priemere 150 €. Nemá však limit a vieš zarobiť samozrejme aj viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Ťa okrem zábavy a priateľského kolektívu u nás čaká ? Samozrejme aj práca :)
Je to najmä:
* telefonická komunikácia s klientom a poskytnutie informácií o aktuálnej ponuke doplnkových a asistenčných služieb pre existujúcich klientov
(máš potrebné informácie o klientovi a vieš s kým telefonuješ - nevoláš na generované čísla)
* jednoduchá administratíva v interných počítačových systémoch

Tvoj supervízor Ti pomôže so všetkými otázkami a bude Ti k dispozícii počas celého dňa. Zároveň sme pripravili pre Teba kvalitný vzdelávací systém a v Tvojich začiatkoch Ťa podporíme nástupným bonusom /300€/.

Pracovná doba je ideálna:-) Pracujeme v zmenách : 08:00 - 16:30, resp. 09:30 - 18:00.
Tie sa striedajú každý týždeň, teda dva týždne v mesiaci si môžeš pospať dlhšie :) Víkendy a sviatky máš voľné, môžeš sa venovať rodine a záľubám.
Vždy sa však vieme flexibilne dohodnúť, no preferujeme kandidátov ktorí môžu pracovať v tomto zmenovom režime.

* Získaš prácu v stabilnej spoločnosti a výborných kolegov, s ktorými sa zasmeješ a ktorí Ti radi pomôžu a poradia
* Máš možnosť priamo ovplyvniť výšku svojej mzdy (variabilná zložka),
* Individuálne si dohodneme pracovné zmeny
* Pripravili sme pre Teba kvalitný školiaci systém
* Postaráme sa o bezplatný pitný režim a dostatok vitamínov
* Podporíme Ťa v športových aktivitách - máme pre Teba pripravenú Multisport kartu
* Stravné lístky na ktoré prispievame nad rámec zákona
* Odmena za nového kolegu
* Dochádzkový bonus vyplácaný kvartálne
* Koncoročná odmena
* Pravidelné motivačné súťaže o atraktívne ceny
* Počítame s Tebou na firemných akciách, vianočnom večierku a teambuildingoch

Zaujala Ťa naša ponuka? Pošli nám svoj životopis a my Ťa budeme kontaktovať.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak si komunikatívny, dobre naladený, máš dobré vyjadrovacie schopnosti, chuť pracovať a veľa sa toho naučiť, pridaj sa k nám! Všetko potrebné ťa naučíme a vysvetlíme :)

Sme profesionálne a dynamické multikanálové kontaktné centrum zamerané na služby komerčného call centra. Pôsobíme v mnohých oblastiach, ako je energetika, automotive, beauty, poisťovníctvo, gastro, bankovníctvo, obchod, nehnuteľnosti a iné.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a špičkovej technológii dnes patríme medzi lídrov v oblasti kontaktných centier v Slovenskej a Českej republike. Naše služby poskytujeme výhradne pre existujúcu klientelu našich partnerov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3594705  Dátum zverejnenia: 15.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac