Telefonický poradca pre podporu zákazníkov (HPP)

PARADIGMA, s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešne rastieme!!! Ak chceš byť súčasťou nášho úspechu, pridaj sa k nám!
Tvojou úlohou bude:
- riešenie požiadaviek zákazníkov formou telefonickej komunikácie
- aktívna podpora predaja doplnkových služieb pre existujúcich zákazníkov
- telefonické poradenstvo a zodpovednosť za poskytované informácie

• Osobný a kariérny rast každého zamestnanca (ponúkame možnosť naučiť sa efektívne komunikovať, argumentovať – využitie v každodennom živote)
• Motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým výsledkom
• Súlad pracovného a osobného života - flexibilná pracovní doba
• Možnosť práce aj z domu (Home office)- po adaptačnom procese
• Možnosť pracovať na trvalý pracovný pomer, aj na dohodu
• Pracovná doba PO – PIA od 8.00 hod – 20.00 hod
• Príjemné a útulné pracovné prostredie (atraktívne nové priestory, rodinná atmosféra, veselý kolektív, zábavné teambuildingy, spoločné raňajky, ovocný deň každú stredu, darčeky k sviatkom zametsnancov ...)
• Používanie najmodernejších technológií
• Uplatnenie vlastných nápadov a kreativity - my ťa počúvame !

Vystupovanie a prístup k práci sú pre nás dôležitejšie než predchádzajúce skúsenosti.

Pozícia je vhodná pre absolventov, kandidátov bez skúseností, ale aj pre skúsených uchádzačov.

Do práce ťa budeme postupne zaškoľovať od prvého dňa.
Čo nevieš, to ťa naučíme!

Pokiaľ Ty máš chuť pracovať, my sa Ti budeme naplno venovať!

V prípade, že ťa ponuka práce zaujala,
potom nám pošli svoj životopis, alebo sa informuj na tel. čísle: +421 911 306 933.

Budeme sa tešiť na vaše reakcie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborne Ťa zaškolíme. Dôležité sú pre nás najmä osobnostné kvality ako:
- prozákaznícka orientácia
- komunikatívnosť
- zodpovedný prístup k práci
- veľmi dobré vyjadrovacie a prezentačné schopnosti
- tímový duch

Sme profesionálne a dynamické multikanálové kontaktné centrum zamerané na služby komerčného call centra. Pôsobíme v mnohých oblastiach, ako je energetika, automotive, beauty, poisťovníctvo, gastro, bankovníctvo, obchod, nehnuteľnosti a iné.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a špičkovej technológii dnes patríme medzi lídrov v oblasti kontaktných centier v Slovenskej a Českej republike. Naše služby poskytujeme výhradne pre existujúcu klientelu našich partnerov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3290647  Dátum zverejnenia: 7.3.2018