IT analytik

PaR Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiac2500 je minimálna mzda. Finálna výška odmeny závisí od znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera, ktorý pôsobí už takmer 25 rokov v oblasti vývoja IT riešení, hľadáme skúseného IT analytika. Projekty sú zamerané na vývoj softvérových aplikácií a riešení na mieru pre významných slovenských zákazníkov.
Hľadáme analytika, ktorý okrem zozbierania všetkých požiadaviek, rozumie aj naším vývojárom, dokáže vytvoriť hodnotnú DFŠ a má skúsenosti s projektami pre štátnu správu.

Náplň práce:

- spolupráca na príprave obchodných ponúk
- zodpovednosť za analýzu a zber požiadaviek od koncových používateľov
- príprava detailnej funkčnej špecifikácie, vrátane UC/TC
- v spolupráci s architektom vytváranie celkového návrhu riešenia
- posudzovanie opodstatnenosti a realizovateľnosti požiadaviek
- komunikácia so zákazníkom a projektovým tímom, vývojármi či testermi
- aktívne podieľanie sa na implementácii, integrácii a UAT dodávaného riešenia

Požiadavky:
- developerské pozadie - príprava taskov pre developerov
- skúsenosti s integráciou systémov, s business procesmi a modelovacími nástrojmi
- znalosť UML, BPMN na profesionálnej úrovni
- skúsenosti s analýzou projektov pre štátnu správu
- Enterprise Arcitect na pokročilej úrovni a znalosť štandardných formátov (XML, JSON, HTML,..)
- anglický jazyk aspoň na úrovni B2
- analytické a technické myslenie
- aspoň 5 ročné skúsenosti na pozícii analytika (aj tých na "zelenej lúke")

- Projektové odmeňovanie 2x ročne na základe priradených projektov
- Výber práce onsite alebo remote podľa dohody
- MULTISPORT karta
- Výborný kolektív, pohodová atmosféra na pracovisku
- Nespresso kávička v kuchynke
- Vzdelávací program zameraný na odborné certifikácie a kurzy
- Interné akcie pre zamestnancov spoločnosti (teambuildingy, vianočné večierky a iné)
- Sick Days
- Príspevok na dôchodok

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Sme konzultačná a softvérová spoločnosť. Našim cieľom je prinášať zákazníkom riešenia na mieru, s individuálnym prístupom a s využitím moderných technológií.
ID: 4195514  Dátum zverejnenia: 3.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac