Obchodný zástupca / oblasť Bratislava-Senec / oblasť Topoľčany-Partizánske-Bánovce nad Bebravou

PAPERA s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
700 - 1 440 EUR/mesiacZákladná mzda 700 EUR + (0 - 740 EUR) mesačné odmeny na základe dosiahnutých osobných mesačných výsledkov a cestovné náhrady/diéty/.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme dodávateľom kancelárskeho tovaru koncovým zákazníkom a hľadáme na rozšírenie nášho tímu spolupracovníkov, ktorí nám pomôžu udržať a ďalej rozvíjať pozíciu na trhu v regiónoch Bratislavského , Trenčianskeho a Nitrianskeho kraja.
Do nášho tímu hľadáme šikovných a pozitívne naladených ľudí, ktorí majú chuť a záujem využiť svoj potenciál naplno.

Čo bude tvojou úlohou ?
- Obchodné zastupovanie spoločnosti vo zverenom regióne,
- Prezentovanie spoločnosti a prezentácia produktov spoločnosti,
- Starostlivosť o súčasných zákazníkov,
- Vyhľadávanie, oslovovanie a získavanie nových zákazníkov,
- Komunikácia so zákazníkmi,
- Riešenie požiadaviek zákazníkov,
- Komunikácia s nákupným oddelením a ďalšími oddeleniami spoločnosti,
- Obchodná administratíva,
- Práca s PC, email, internet,
- Pravidelný reporting.

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
- Flexibilná pracovná doba,
- Automobil pre služobné účely (po skúšobnej dobe aj na súkromné účely),
- Služobný mobilný telefón s neobmedzeným paušálom,
- Školenia a vzdelávanie v produktoch a vo svojich obchodných zručnostiach,
- Perspektívne zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu,
- Motivujúce finančné ohodnotenie podľa vlastných výkonov,
- Multisport karta,
- Príjemné pracovné prostredie, priateľská firemná kultúra a atmosféra,
- Firemné podujatia (napr. športový deň, vianočný večierok a iné).

Na adresu našej spoločnosti je potrebné zaslať e-mailom životopis a motivačný list v slovenskom jazyku.
Vo svojich dokumentoch zaslaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

POZOR: Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať.
Ďakujeme za pochopenie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

skúsenosti v obchode výhodou

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikácia (jednanie s ľuďmi),
- Schopnosť zaujať a presvedčiť,
- Prezentovanie,
- Kultivovaný slovný a písomný prejav,
- Samostatnosť, cieľavedomosť, komunikatívnosť,
- Spoľahlivosť, lojalita,
- Min. SŠ vzdelanie,
- Vodičský preukaz sk. B,
- Znalosť práce na PC .

Sme dodávateľom kancelárskych potrieb, kancelárskej techniky a nábytku koncovým zákazníkom, so sídlom v Banskej Bystrici, Čerešňová 17 a hľadáme na rozšírenie nášho tímu spolupracovníkov, ktorí nám pomôžu udržať a ďalej rozvíjať pozíciu na trhu.

Viac sa o nás dozviete tu:
www.papera.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4167332  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac