Obchodný manažér, manažér predaja pre EVENT HALL Malacky

PAPA GRILL s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 5863, Malacky
Termín nástupu
1.4.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Individuálne finančné ohodnotenie zložené z fixného platu a %- odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budovanie a rozvoj obchodných vzťahov so zákazníkmi
- Vytváranie nových obchodných príležitostí
- Plnenie osobného obchodného plánu
- Vedenie a aktualizácia obchodnej dokumentácie
- Sledovanie konkurenčných spoločností a ich produktov a služieb
- Sledovanie trendov na trhu
- Kooperácia s marketingovým a výrobným oddelením

- Finančné ohodnotenie: fixná mesačná mzda plus percentá z predaja
- Príjemné pracovné prostredie a kolektív
- Práca pre významných klientov
- Aktívna podpora vedenia spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu
- Možnosť sebarealizácie
- Práca v stabilnej spoločnosti,
- Odborné školenia a možnosť získania certifikátov
- Príspevok na šport - karta MULTISPORT

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Prax s podobným zameraním
- Flexibilita počas plnenia úloh
- Samostatnosť , zodpovednosť, dochvíľnosť
- Reprezentatívne vystupovanie
- Prehľad konkurenčných firiem a produktov
- Aktívna znalosť angličtiny, ďalší jazyk výhodou
- Vodičský preukaz skupiny B
- Komunikačné a prezentačné schopnosti
- Ochota učiť sa nové veci

Papagrill s.r.o. - je mladá rozvíjajúca sa firma v oblasti gastronómie so stabilným zázemím v Malackách. Orientuje sa v oblasti závodného stravovanie (zdravo a chutne) a cateringových služieb. Začiatkom roka 2017 rozšírila svoje pôsobenie o novo otvorený kultúrno-spoločenský priestor Eventhall Malacky a požičovňu cateringového inventáru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PAPA GRILL s.r.o.
Brnenská 4
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Adrian Pernecký
Tel.: +421902909012
E-mail: poslať životopis
ID: 3618454   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Individuálne finančné ohodnotenie zložené z fixného platu a %- odmeny z predaja