Kuchár / Kuchárka/Pomocný kuchár/Pomocná kuchárka

PAPA GRILL s. r. o.

Miesto práce
IKEA Components, Továrenská, Malacky
Termín nástupu
18.3.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Kuchár - 840,00€+ odmeny 300,00€, Pomocný kuchár 520€+ odmeny 200,00€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Od kuchára očakávame znalosti v gastronómii na prípravu jedál podľa klasickej receptúry a postupov.
- Prípravu chutných jedál
- Na smene sú dvaja kuchári, dvaja pomocní kuchári a jeden šéfkuchár
- Dodržovanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku, vrátane
noriem HACCP
- Výdaj pokrmov pri výdajnom pulte
- Chuť pracovať
- Schopnosť samostatne pracovať
- Ochota pracovať, v prípade potreby nadčas
- Pozícia je vhodná aj pre ambicióznych ľudí, ktorí chcú kariérne rásť a stať sa šéfkuchárom

Práca v energickom kolektíve a rozvíjajúcej sa spoločnosti
Poskytovanie pracovného oblečenia
Výborná strava priamo na pracovisku za 1 EUR
Dotované stravovanie a pitný režim
Náborový príspevok vo výške 300 Eur po odpracovaní šiestich mesiacov
Preplácanie nadčasov
Výplatný termín najneskôr do 15-tého dňa v mesiaci
Pravidelný a deklarovaný plat

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich reakcie.
Záujemcovia sa môžu o miesto uchádzať zaslaním svojho životopisu emailom. Vybratí záujemcovia budú pozvaní na prijímací pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Dobré komunikačné schopnosti, trpezlivosť, vystupovanie
Precíznosť a vysoký zmysel pre čistotu a hygienu

Papagrill s.r.o. - je mladá rozvíjajúca sa firma v oblasti gastronómie so stabilným zázemím v Malackách. Orientuje sa v oblasti závodného stravovanie (zdravo a chutne) a cateringových služieb. Začiatkom roka 2017 rozšírila svoje pôsobenie o novo otvorený kultúrno-spoločenský priestor Eventhall Malacky a požičovňu cateringového inventáru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PAPA GRILL s.r.o.
Brnenská 4
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Adrian Pernecký
Tel.: +421902909013
E-mail: poslať životopis
ID: 3583078   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Kuchár - 840,00€+ odmeny 300,00€, Pomocný kuchár 520€+ odmeny 200,00€