Architekt

PANTOGRAPH s.r.o.

Miesto práce
Strážnická, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre architekta na rôznorodých projektoch: byty, administratíva, obchod, školstvo, kultúra, zdravotníctvo.

Náš tím pokrýva projekty od koncepcie po realizačný projekt, od urbanizmu po interiér.

Konkrétna pracovná náplň bude vzájomne dohodnutá na základe skúseností a preferencií kandidátov.

- práca na výnimočných projektoch
- veselý kolektív
- 1x ročne teambuilding pobyt v zahraničí
- 15x ročne platený day off
- podpora vzdelávania
- podpora osobnostného a profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

Výber prebieha 2 stupňoch:
1. zaslanie motivačného listu, CV, portfólia
2. osobný rozhovor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné inžinierstvo, architektúra

Ostatné znalosti

AutoCAD, Revit, Sketchup - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

entuziazmus, energickosť, vlastný názor

PANTOGRAPH je architektonický ateliér založený v roku 2012 v Bratislave 4 partnermi a v súčasnosti s tímom v počte 40 architektov, interiérových architektov a stavebných inžinierov.

V roku 2017 svojim „Poľovníckym domom“ vyhral PANTOGRAPH prestížne ocenenie CE.ZA.AR v kategórii Občianske stavby a priemyselné budovy. Poľovnícky dom bol tiež nominovaný na medzinárodnú architektonickú cenu Mies van der Rohe, Piranesi award, AIT award.

Od roku 2018 PANTOGRAPH spolupracuje s britským ateliérom Zaha Hadid Architects na projekte SKYPARK.
Od roku 2021 PANTOGRAPH spolupracuje s ateliérom BIG na projekte ESET Campus.
ID: 3768778  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac