IT Security Auditor

PANTHEON.tech s.r.o.

Mlynské nivy, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
2 000 - 2 700 EUR/mesiacfinálna výška mzdy záleží od skúseností a seniority; skladá sa z fixnej a variabilnej zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej materskej spoločnosti Pantheon Group s.r.o. hľadáme kolegu/kolegyňu na novovytvorené pracovné miesto IT Security Auditor. Na tejto pracovnej pozícii budete spolupracovať s kolegami z celej skupiny našich spoločností. Náplňou práce sú:

+ spolupráca s vedúcimi oddelení pri definovaní a udeľovaní prístupových práv a ich pravidelné auditovanie - Access Management (AM)
+ audit prístupov cloudových aplikácií (Google WorkSpace, Atlassian a iné)
+ systém manažérstva informačnej bezpečnosti podľa normy ISO/IEC 27001
+ systém manažérstva kvality podľa normy ISO/IEC 9001
+ audity spojené s ISO normami
+ interné audity bezpečnosti
+ bezpečnostné školenia
+ analýza a riešenie vzniknutých incidentov a požiadaviek
+ pomoc pri nasadzovaní zmien do prevádzky a iné projektové úlohy
+ nastavovanie procesov v rámci automatizačných programov (Process Management aplikácie)
+ pravidelná kontrola systému, sledovanie logov, eventov z monitoringu a návrh opatrení
+ riešenie bezpečnostných incidentov spojených s používanými aplikáciami
+ práca s monitoring toolmi
+ pomoc pri nasadzovaní nových releasov, školenie nových kolegov do systémov
+ návrh a kontrola realizácie testovacieho plánu obnovy aplikačných dát

+ priateľský kolektív
+ bohaté teambuildingové aktivity
+ narodeninové voľno a Personal Day
+ dorovnaná mzda počas PN/OČR
+ príspevok na verejnú dopravu do zamestnania
+ ovocie, čaj a káva
+ podpora športových aktivít
.... a mnoho ďalšieho, čím sú u nás zamestnanci dlhšie, tým zaujímavejšie máme benefity :)

Súčasťou výberového konania je telefonický rozhovor a následne osobné stretnutie v sídle spoločnosti.

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, zašlite nám, prosím, Váš životopis spolu s motivačným či sprievodným listom.
Pozícia je obsadzovaná do interného stavu, nemáme záujem o spoluprácu na živnosť a o dodávateľské služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Workspace - Základy
Jira Atlassian - Základy
Business Process Management (BPM) - Mierne pokročilý
Google Cloud Platform - Základy
Informačná bezpečnosť (ISO 27001) - Pokročilý
ISO 9001 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Administrácia aplikácií

Na tejto pracovnej pozícií je dôležité vedieť logicky a procesne premýšľať, byť schopný analyzovať komplexné problémy, nebáť sa opýtať a byť otvorenou osobnosťou.

Uvítame aj absolventa, ktorý však bude musieť prejsť zaškolením za predpokladu nižšieho platového ohodnotenia.

PANTHEON.tech is an research and development company, primarily invested in the development of network technologies and prototype software products. Our mission is to interconnect the world with new technologies and year-long expertise.
If you are keen on exploring our open-source portfolio, make sure to visit our GitHub page at https://github.com/PANTHEONtech/
We are primarily located in Slovakia, while most of our business is oriented on Silicon Valley. You will have a creative, but demanding job - rather than coding the same thing over and over again. Our work is not easy, which is noticeable by the requirements we place on our future employees and by the complexity of our interviewing process.
You will get to work with renowned experts and Fortune 500 companies on building the networks of the future. We are looking forward to meeting you!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Orechovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4417891  Dátum zverejnenia: 29.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac