Junior účtovník

Panta Rhei, s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 23, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

·      Aktívna spolupráca so senior účtovníkom a  hlavným účtovníkom

·      Aktívna spolupráca na spracovaní mesačných, štvrťročných a ročných daňových a účtovných povinností (DPH, DzPPO, účtovná závierka, DzMV, zrážková daň)

·      Participáciana nastavovaní nových a úprave existujúcich procesov spoločnosti

·      Inventarizácie účtov HK podľa zadania od hlavného účtovníka

·      Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami pri riešení problémov podľa pridelenej agendy

·      Návrhykonkrétnych účtovných riešení a ich komunikácia so senior kolegami v tíme

·      Priebežné zaúčtovanie interných dokladov podľa vstávajúcich potrieb spoločnosti

·      Odsúhlasovanie saldokont dodávateľov a odberateľov podľa pokynov vedúceho oddelenia a hlavného účtovníka

·      Import, účtovanie a kontrola miezd vrátane príslušných inventarizácii účtov HK

·      Zaúčtovanie vyúčtovaní platieb kartou, kontrola a odsúhlasenie nevyúčtovaných položiek vrátane prislúchajúcich inventarizácií účtov HK

·      Vyúčtovanie cestovných príkazov, kontrola zostatkov účtov a ich inventarizácia

·      Zaúčtovanie odvodu DPH z PHL súkromných, zamestnaneckých zliav

·      Zastupiteľnosť kolegov v zverených agendách

·      Zastupiteľnosť senior účtovníka podľa potrieb spoločnosti

• zamestnanecké zľavy a výhody

• flexibilný pracovný čas
• príspevok na 3. pilier DDS
• motivujúci odmeňovací systém
• podpora zdravia a športových aktivít (príspevok na MultiSport kartu)
• výborná káva v práci
• možnosť sebarealizácie, osobného aj profesného rastu
• príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie, ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Miscrosoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax v podvojnom účtovníctve je vítaná (v prípade

absolventa aspoň popri škole)
• všeobecný prehľad v podvojnom účtovníctve
• znalosť práce v MS Excel, Word, Outlook
• schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
• komunikatívnosť a zodpovednosť

Sieť kníhkupectiev Panta Rhei je lídrom na slovenskom knižnom trhu a ponúka zážitky a vzdelanie prostredníctvom kníh už 23 rokov. V súčasnosti prevádzkuje 60 kníhkupectiev Panta Rhei a 16 kaviarní Café Dias. Od roku 2009 má spustený svoj e-shop www.pantarhei.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4791043  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac