Hľadáme manažéra/manažérku do kníhkupectva Panta Rhei Max v Trnave

Panta Rhei, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
1.8.2023
816 EUR/mesiaczákladná mzda 816 € + rôzne príplatky (príplatok za vedenie tímu, administratívny príplatok a pod.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sú knihy Tvojou vášňou a nevieš si bez nich predstaviť ani jeden deň? Chceš sa vypracovať k vedeniu vlastnej predajne, kde môžeš spolu so svojim tímom tento zápal ukázať vo forme vlastných výsledkov?

Ak si si odpovedal/a áno, ta Ťa radi uvítame v našom tíme Panta Rhei, ktorému môžeš šéfovať v prípade, ak máš tieto predpoklady:

- S vedením tímu a predajní v maloobchode máš už nejaké skúsenosti
- Zvládneš zodpovednosť nielen za svojich ľudí, ale aj sa celú predajňu
- Si pre svojich ľudí vzorom, parťákom, vieš prácu rozdeliť, za dobré výsledky ich pochváliť alebo naopak dostatočne motivovať
- Ani Ty sám/a sa nezľakneš fyzickej práce a priložíš ruku k dielu
- Si orientovaný/á na výsledky a máš analytické myslenie
- Nového člena tímu si dokážeš vybrať sám/a a na svoj obraz si ho vyškoliť a riadiť
- Postaráš sa o svoje knihy a celkový vzhľad predajne
- Nebojíš sa komunikovať s obchodnými partnermi, dodávateľmi a dokážeš správne objednať tovar pre svoju predajňu
- Máš dobré nápady ako zlepšiť chod predajne a jej výsledky
- Spolupráca pri navrhovaní a príprave marketingových aktivít Ti taktiež nie je cudzia

Myslíš si, že si tým správnym človekom práve Ty? Tak nám neváhaj poslať svoj životopis a my Ti na oplátku ponúkneme tieto výhody a benefity:

- Ak je tvoja knižnica doma ešte stále poloprázdna, nepochybne si ju doplníš vďaka našim zamestnaneckým výhodám
- Splnil/a si so svojim tímom plán? Odmeníme ťa
- Okrem kníh miluješ aj šport, oddych alebo kultúru? Vďaka MultiSport karte si to užiješ dvojnásobne
- S obedmi si nemusíš robiť starosti, hradíme stravné lístky nad rámec zákona
- Príspevok na 3. pilier DDS
- Teambuildingy, vďaka ktorým môžeš posilniť a utužiť vzťahy so svojim tímom
- A v neposlednom rade práca v príjemnom pracovnom prostredí, kde všetci pozerajú jedným smerom a spája ich spoločná vášeň

Ak si sa dostal/a až tu, tak nám neváhaj zaslať svoj životopis, aby sme sa mohli osobne stretnúť a porozprávať.

V prípade veľkého záujmu, budeme kontaktovať len a viac uchádzačov, ktorých profil zodpovedá zverejneným požiadavkám.

Ďakujeme za porozumenie.
HR oddelenie Panta Rhei

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícii v maloobchode min. 1 rok
- skúsenosti s vedením tímu
- znalosť sortimentu výhodou
- manažérske schopnosti
- komunikatívnosť a kreativita
- obchodné a predajné zručnosti
- rozhodnosť a samostatnosť

Sieť kníhkupectiev Panta Rhei je lídrom na slovenskom knižnom trhu a ponúka zážitky a vzdelanie prostredníctvom kníh už 23 rokov. V súčasnosti prevádzkuje 60 kníhkupectiev Panta Rhei a 16 kaviarní Café Dias. Od roku 2009 má spustený svoj e-shop www.pantarhei.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4588309  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac