Výpomoc do skladu s knihami

Panta Rhei, s.r.o.

Miesto práce
Na Pántoch 18, 831 06 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 740 EUR/mesiaczákladná mzda 740 € / mesiac + motivačné odmeny 10 % mzdy + ďalšie príplatky (v prípade DoBPŠ 4,30 € / hod.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc prichystať knižky pre našich zákazníkov
- jednoduchá práca vhodná nielen pre silákov
- prípravné, manipulačné a baliace práce
- vyhľadávanie kníh podľa umiestnenia
- obsluha PDA zariadenia
- iné bežné práce v sklade s knihami
- práca je na dobu určitú do 31.12.2021, s možnosťou predĺženia
- práca je určená pre osoby staršie ako 18 rokov

- zamestnanecké zľavy a výhody
- príjemné pracovné prostredie
- víkendové príplatky

Ak sa považujete za vhodného kandidáta, svoj životopis posielajte na [email protected].

Obsadzujeme tieto pozície formou brigády alebo aj formou trvalého pracovného pomeru do konca roka.

V prípade veľkého záujmu budeme kontaktovať len kandidátov, ktorých profil zodpovedá uvedeným požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Oddelenie ľudských zdrojov

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sieť kníhkupectiev Panta Rhei je lídrom na slovenskom knižnom trhu a ponúka zážitky a vzdelanie prostredníctvom kníh už 23 rokov. V súčasnosti prevádzkuje 60 kníhkupectiev Panta Rhei a 16 kaviarní Café Dias. Od roku 2009 má spustený svoj e-shop www.pantarhei.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4201507  Dátum zverejnenia: 11.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac