Manažér knižného oddelenia a multimédií

Panta Rhei, s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 23, Bratislava
Termín nástupu
1.1.2021
1 600 - 2 000 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúseností a seniority vybraného uchádzača. Odhadujeme ponúkanú základnú mzdu na 1 600 € + navyše motivujúcu variabilnú zložku v rámci Performance managementu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si pripravený...?

• na hľadanie nových obchodných príležitostí a jednania s kľúčovými dodávateľmi
• navrhovať riešenia pre lepšiu efektivitu tvojho tímu a zlepšenie procesov
• vytváranie stratégie pre rozvoj zvereného sortimentu
• prácu s číslami a štatistikami
• motiváciu svojho tímu a jeho každodenné riadenie
• úzku spoluprácu s marketingovým a prevádzkovým oddelením

Čo budú tvoje hlavné zodpovednosti?

• riadenie obchodného vzťahu s dodávateľmi knižného sortimentu a multimédií
• vedenie tímu 9-tich milovníkov kníh
• zodpovednosť za plnenie stanovených cieľov
• projektové plánovanie a riadenie
• zodpovednosť za nastavenie procesov pre optimálne fungovanie oddelenia knižného sortimentu a multimédií
• monitorovanie konkurencie a trendov v danom segmente

Čo potrebuješ pre svoj úspech?

• prax na obchodnej pozícii min. 5 rokov
• skúsenosť s riadením tímu min. 2 roky
• silné manažérske zručnosti, proaktívny prístup k riešeniu pracovných úloh, byť ambiciózny, veľkú motiváciu a schopnosť motivovať iných, byť samostatný a schopný urobiť rozhodnutie a prevziať zaň zodpovednosť
• láska ku knihám a záľuba v čítaní
• vodičský preukaz sk. B s praxou
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

• zamestnanecké zľavy a výhody
• motivujúci odmeňovací systém
• podpora zdravia a športových aktivít (príspevok na MultiSport kartu)
• príjemné pracovné prostredie
• odpočinkový priestor pre zamestnancov
• možnosť sebarealizácie
• možnosť osobného a profesného rastu
• vynikajúca káva Café Dias priamo na pracovisku
• mnohé iné

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. V prípade, že budete vhodným kandidátom, budeme Vás kontaktovať v dohľadnej dobe.

Vzhľadom k veľkému počtu záujemcov však budeme kontaktovať len vybraných kandidátov. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Obchodná komunikácia - Pokročilý
Jednanie so zákazníkmi - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• skúsenosť s riadením tímu
• zodpovedné vykonávanie zverených úloh
• komunikačné zručnosti
• schopnosť práce v kolektíve aj samostatne
• príjemné vystupovanie
• spoľahlivosť
• prehľad na slovenskom knižnom trhu výhodou

Sieť kníhkupectiev Panta Rhei je lídrom na slovenskom knižnom trhu a ponúka zážitky a vzdelanie prostredníctvom kníh už 23 rokov. V súčasnosti prevádzkuje 60 kníhkupectiev Panta Rhei a 16 kaviarní Café Dias. Od roku 2009 má spustený svoj e-shop www.pantarhei.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3992348  Dátum zverejnenia: 27.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac