HR business partner / HR koordinátor

Panta Rhei, s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 23, Bratislava, Nivy
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Mzda sa bude odvíjať od skúseností a prístupu vybraného uchádzača. Odhadujeme ponúkanú základnú mzdu na min. 800 € + individuálne príplatky + motivujúcu variabilnú zložku v rámci Performance managementu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HR koordinátor je partnerom vybranej organizačnej jednotky Panta Rhei a podporuje jej business model v situáciách vyžadujúcich HR podporu, poskytuje poradenstvo zamestnancom aj manažérom. Aktuálne hľadaný HR koordinátor bude podporovať rozvoj siete našich kaviarní Café Dias.

Bude mať na starosti nasledovné oblasti:
• pracovno-právna administratíva
• spracovanie nástupov, výstupov, dodatkov, prihlášok a odhlášok
• evidencia zamestnancov a zmien v personálnom informačnom systéme
• evidencia vzdelávacích aktivít a adaptácie zamestnancov
• revízia náborového a výberového procesu spoločnosti
• projekty HR marketingu a brandingu
• reporting pridelených kľúčových ukazovateľov (HR KPIs)
• dlhodobé aj krátkodobé HR projekty, zamerané na rozvoj a motiváciu zamestnancov a zvýšenie ich motivácie

• zamestnanecké zľavy a výhody
• flexibilný pracovný čas
• motivujúci odmeňovací systém
• podpora zdravia a športových aktivít
• výborná káva v práci
• možnosť sebarealizácie, osobného aj profesného rastu
• príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

ČO AK SOM TO JA?

Ak sa považuješ za vhodného kandidáta, ktorý za žiadnych okolností nesmie chýbať v našej Panta Rhei rodine a ak by ťa bavil uvedený popis práce, tak nám čo najskôr pošli svoj životopis.

V prípade veľkého záujmu však budeme kontaktovať len kandidátov, ktorých profil zodpovedá uvedeným požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na teba!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Personalistika - expert
Mzdové účtovníctvo - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• prax v HR oblasti min. 3 roky
• skúsenosť s retailom, s HR partnerstvom
• komunikačné zručnosti, schopnosť komunikovať a riešiť problémy s manažérmi aj radovými zamestnancami
• schopnosť prevziať komplexnú zodpovednosť za zverenú oblasť
• schopnosť samostatnej a zodpovednej práce
• spoľahlivý a flexibilný prístup
• láska ku knihám, aj k ľuďom a ich problémom

Sieť kníhkupectiev Panta Rhei je lídrom na slovenskom knižnom trhu a ponúka zážitky a vzdelanie prostredníctvom kníh už 23 rokov.
V súčasnosti prevádzkuje 50 kníhkupectiev Panta Rhei, 11 kreatívnych predajní Creative a 14 kaviarní Café Dias. Od roku 2009 má spustený svoj e-shop www.pantarhei.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Miletičova 23
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Balcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3322314   Dátum zverejnenia: 5.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mzda sa bude odvíjať od skúseností a prístupu vybraného uchádzača. Odhadujeme ponúkanú základnú mzdu na min. 800 € + individuálne príplatky + motivujúcu variabilnú zložku v rámci Performance managementu.