Front-end Web Developer

Panta Rhei, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Mzda sa bude odvíjať od skúseností a prístupu vybraného uchádzača. Odhadujeme ponúkanú základnú mzdu na 1400 € + individuálne príplatky + motivujúcu variabilnú zložku v rámci Performance managementu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj responzívneho front-endu e-shopu (mobilná aj desktopová verzia)
• práca na užívateľsky prívetivom prostredí
• vytváranie a zapracovanie návrhov na zlepšenie stránky
• testovanie softwaru

• zamestnanecké zľavy a výhody
• flexibilný pracovný čas
• motivujúci odmeňovací systém
• podpora zdravia a športových aktivít
• možnosť sebarealizácie, osobného aj profesného rastu
• príjemné pracovné prostredie

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. V prípade, že budete vhodným kandidátom, budeme Vás kontaktovať v dohľadnej dobe.

Prosím, priložte k životopisu portfólio svojich doterajších TOP prác, príp. link na ne.

Vzhľadom k veľkému počtu záujemcov však budeme kontaktovať len vybraných kandidátov. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

HTML - pokročilý
JavaScript - pokročilý
CSS - pokročilý
PHP - pokročilý
SQL - základy

Počet rokov praxe

3

• pozitívny vzťah ku knihám
• pokročilá znalosť HTML, CSS, JQuery, Javascriptu a iných webových technológií
• mierne pokročilá znalosť PHP
• záujem o budovanie funkčných a užívateľsky priateľských webových rozhraní
• proaktívny prístup
• v prípade praxe počas školy je pozícia vhodná aj pre absolventa
• cit pre potreby zákazníka pri nakupovaní na webe

Sieť kníhkupectiev Panta Rhei je lídrom na slovenskom knižnom trhu a ponúka zážitky a vzdelanie prostredníctvom kníh už 23 rokov.
V súčasnosti prevádzkuje 49 kníhkupectiev Panta Rhei, 11 kreatívnych predajní Creative a 15 kaviarní Café Dias. Od roku 2009 má spustený svoj e-shop www.pantarhei.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Miletičova 23
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Balcová
E-mail: poslať životopis
ID: 2527952   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mzda sa bude odvíjať od skúseností a prístupu vybraného uchádzača. Odhadujeme ponúkanú základnú mzdu na 1400 € + individuálne príplatky + motivujúcu variabilnú zložku v rámci Performance managementu.