Obchodný zástupca - Google Street View firiem

Panoramas s.r.o.

Miesto práce
Selesovice 110, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Trenčín, okres Nitra, okres Poprad, okres Prešov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Panoramas s.r.o. ČR, hledá obchodní zástupce na Slovensku - města Bratislava, Poprad, Nitra, Bánská Bystrica, Košice.

Jsme nejúspěšnější agentura v programu Street View | Trusted v ČR i SR.

Pro klienty zajišťujeme kompletní škálu služeb napojených na Google technologie - primárně Street View a Google Moje Firma, doplňkově také AdWords, responzivní web design a více.

Za 4 roky jsme nafotili a zobchodovali 4000+ firem. Víme jak na to! Denně fotíme dalších 5 až 20 firem. Přidejte se k nám.

Prodávejte pro jedničku na trhu, Panoramas s.r.o.! Máme ocenění za kvalitu od Google - Excellence in Quality Award.

Co jsme dokázali zjistíte na www.fotografiefiriem.sk, www.panoramas.cz a www.virtualtravel.cz.

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- vysoké provize z prodeje - výdělek 2000+ EUR není problém, bez limitu
- skvělé reference a zázemí silné značky
- skvělé prodejní nástroje a materiály

Informácie o výberovom konaní

Zájemci posílejte životopis na [email protected], nebo volejte +420 776 109 982.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hledáme zkušené obchodníky s dobrou znalostí lokálního trhu.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Jsme jednička na českém i slovenském trhu, od Google jsme získali celoevropské ocenění za kvalitu Excellence in Quality Award. Více o projektu najdete na www.fotografiefiriem.sk. Sézona obchodu a focení je tu, pojďte to s námi rozjet!
ID: 2495120  Dátum zverejnenia: 19.3.2018