Brigádnik/Brigádnička (Čašník)

PANORÁMA ŠPORT HOTEL, a.s.

Miesto práce
Hornopotočná 5, -Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho hotelového tímu hľadáme šikovných , spoľahlivých a flexibilných ľudí na brigádne práce na úseku F&B oddelenia.Študenti,mamičky na materskej, vítaní je každí kto si chce privyrobiť , je časovo flexibilný, spoľahlivý, milí.
-príprava bufetových stolov;
- pravidelná príprava kongresových miestností (spoločenské sedenie, rozmiestnenie stolov, techniky ...);
- starostlivosť a príprava inventáru na stredisku F&B
-vykonávanie činností súvisiace so vznikom, zmenou a skončením realizácie spoločenských a konferenčných podujatí
- zachovávať všetky štandardy spoločnosti, ktoré poskytujú úspešnú a efektívnu prevádzku.
- plniť úlohy dané F&B Managerom
- obsluha zákazníkov

Ponúkame Vám primerané finančné ohodnotenie,práca v mladom a dynamickom kolektíve,pracovná uniforma,zaujímavý balík výhod,možnosti učiť sa nové zručnosti, nadobúdať nové skúsenosti .

Stanete sa rovnocenným členom tímu pozitívnych odborníkov. A čo je najdôležitejšie, ponúkame vám priestor byť sami sebou a priestor kde môžete rásť.
Bližšie informácie o náplni práce poskytneme kandidátom na osobnom pohovore.
Ak toto znie pre vás ako vytúžený krok vo vašej kariére, napíšte nám .

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Hoteliérstvo, Gastronómia

-časovo flexibilná osoba
-chuť a ochota pracovať
-príjemné a komunikatívne vystupovanie
-proaktívny prístup k práci

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.
Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3213074  Dátum zverejnenia: 12.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou